Dinamo Dežanovac upisao prvu pobjedu ove sezone u Drugoj ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije

U subotu je odigrana prva od sedam utakmica četvrtog kola Druge ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije. Domaćini su izborili prvu pobjedu ove sezone.

NK Dinamo Dežanovac – NK Omladinac Ćurlovac 3:2

Momčad Dinama se do ovog kola žustro borila kako bi došla do svoje prve pobjede. Prošlo kolo ih je dijelilo manje od deset minuta do prva tri boda, ali su zato ovog vikenda podignuli razinu kvalitete i ostvarili uspjeh. Za prvo vodstvo domaćina gol je zabio Pejo Sivonjić u 22. minuti igre, no ipak su na predah otišli s rezultatskim minusom. Naime, nogometaši Omladinca su odlično iskoristili prazan prostor i Stefano Palijan je u osam minuta zabio dva gola pa se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 1:2. Međutim, nekako su se domaći igrači sabrali i golovima Ilinovića i Sijarta preokrenuli rezultat u svoju korist.