/Dinamo bolji od Dragovoljca DEVETO KOLO 1. ŽNL POŽEŠKO SLAVONSKE
rajsavac

Dinamo bolji od Dragovoljca DEVETO KOLO 1. ŽNL POŽEŠKO SLAVONSKE

Danas je u Rajsavcu odigrana prva utakmcia 9. kola požeško slavonske 1. ŽNL u kojem je Dinamo prilično lako nadigrao goste iz Brodskog Drenovca. Momčad iz Rajsavca ovom je pobjedom stigla do 9 osvojenih bodova i pobjegla Dragovoljcu koji nastavlja god po trnju.

DINAMO – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 3:1

Dinamo je bio bez svog prvog vratara, Dragovoljac bez svog prvog napadača, a u takvoj konstelaciji snaga bolje su se snašli Rajsavčani. Domaćin je odlično otvorio utakmicu, nakon nešt više od dvadeset minuta imao je 2:0. Prvi pogodak djelo je Jakova Jakića u 12. minuti, dok je za 2:0 zabio Ivan Triska. Početkom drugog dijela Hrvatski dragovoljac se vraća u igru golom Marija Hličešena, no nisu mogli gosti više od toga, konačni rezultat postavio je Stjepan Benić desetak minuta prije kraja. Velik posao napravio je Dinamo ovom pobjedom, stvorili su si lijepu bodovnu zalihu i završnicu jeseni mogu zaista igrati uživajući u nogometu bez velikog pritiska. Isto se nikako ne može reži za Dragovoljac koji će voditi veliku bitku s Mladosti oko posljednja dva mjesta na ljestvici.