/Dilj izbacio Bedem u polufinalu kupa županije U FINALU VINKOVČANE ČEKA NOSTERIA
dilj fb

Dilj izbacio Bedem u polufinalu kupa županije U FINALU VINKOVČANE ČEKA NOSTERIA

Nedugo prije doznali smo prvog finalista kupa NS Vinkovci, a to je Nosteria. Momčadi iz Nuštra se nakon neizvjesnog dvoboja pridružio i vinkovački Dilj koji je slavio protiv favoriziranog Bedema nakon jedanaesteraca.

Dilj – Bedem 7:6 1:1 1:0 (11m)

NK DILJ – NK Bedem 7:6 (1:1), (1:0)
Protiv vrlo jake ekipe Bedema, koja je u samom vrhu tablice treće lige, odigrali su Crjepari vrlo dobru utakmicui prošli u finale zasluženo. Dilj je bio bolji u 1.poluvremenu kada su igrači Dejana Pavličića i poveli pogotkom Roberta Ilića (38.min), dok je gostima pripao drugi dio utakmice kada i postižu gol za izjednačenje od 1:1, što je bio i rezultat nakon isteka 90.minute.

Pristupilo se izvođenju jedanaesteraca koje su domaći igrači (Pavličić, I.Bošnjak, E.M.Bošnjak, Čulo, M.Dogan, Stanić) izvodili bez greške, a u šestoj seriji kapetan Dilja i junak polufinalne kup utakmice Vedran Kelava brani penal gostujućem kapetanu, za prolazak u finale i veliko slavlje Crvenih.

Finale KUPA igrat će se na stadionu HNK Cibalia (termin će biti poznat narednih dana), a protivnik će biti NK Nosteria iz Nuštra.