/Dilj, Hašk Sokol i Borac iz Drenovaca na vrhu Prve ŽNL VSŽ NEGOSLAVCI POBJEDOM IZAŠLI IZ BODOVNOG MINUSA
borac drenovci fb

Nakon trećeg kola koje je igrano srijedom na vrhu su se izdvojile 3 momčadi s po sedam bodova. U međusobnom ogledu dvaju Slavonaca najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarili su igrači Marija Đurkovića. Negoslavci su nakon gubitka bodova za zelenim stolom i oduzimanjem boda bili u minusu no nakon pobjede nad Zrinskim došli su na plus 2. Na posljednjem je mjestu Zrinski s jednim osvojenim bodom.

NK BORAC Drenovci HNK FRUŠKOGORAC Ilok 2:1

NK VRBANJA Vrbanja – NK SLAVONIJA Soljani 2:2 (-/Tufegdžić 2)

Tvrda utakmica, dosta isprekidana, puno kartona. Gubili smo 2-0 pa u nadoknadi izjednačili. Sve u svemu loša utakmica, bez puno igre. Neriješeno najrealniji rezultat – komentirao je trener Vrbanje Milan Matijević.

Dobro smo ušli u utakmicu, stvorili smo dvije jako dobre šanse koje smo promašili, sve je bilo pod kontrolom do sredine prvog poluvremena kad smo dobili izravni crveni karton. Bila je rastragana igra sa obadvije strane, na poluvremenu se nije ništa baš dogodilo. U drugo poluvrijeme smo fino ušli i zabili smo 2 gola preko akcije i kaznenog udarca. Manje više smo držali pod kontrolom do samog kraja kad smo malo pali, falio nam je taj igrač manje, onda su oni to smanjili. Pet minuta prije kraja dobili smo drugi crveni karton, dva igrača manje smo imali, domaćini su nas stvarno pritisli, izjednačili su 2-2 i odma poslije gola je sviran kraj. Sve u svemu ne baš lijepa utakmica, borbena, susjedski derbi kao i uvijek– prokomentirao je Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

NK VIDOR-MATIJEVIĆ S.Laze – NK BORINCI Jarmina 3:2 (Merteš,Dumbovečak)

Preokret. Igrali smo sa Jarminom koja je jako dobra i borbena ekipa, prvo poluvrijeme smo gubili 2-0 da bi preokretom u drugom dijelu došli do prvih bodova ove jeseni. Jedna dobra i zanimljiva utakmica koja je otišla na našu stranu. Gostima čestitke na fer i korektnoj igri-prokomentirao je trener domaćin Vidor Matijević.

Dobro otvorili utakmicu uz 2-0 uz još koju prigodu i u drugom poluvremenu smo podcjenili domaćina i okrenili su utakmicu na 3-2 – prokomentirao je Mario Rožić, Borinci Jarmina.

NK BRŠADIN Bršadin – NK TOMISLAV Cerna 1:0

Cijelu utakmicu su gosti čekali kontru i dočekali su ju, imali su više želje i volje očigledno više od mojih igrača. Mi smo imali cijelo vrijeme loptu u dvadeset metara njihovih, ali ništa nismo napravili. Baš ništa, malo sam razočaran. Čestitam domaćinu na zasluženoj pobjedi – prokomentirao je Mirko Godanj, Cerna.

0-0, katastrofalno loša partija naša. Golman spasio par intervencija-kratko je prokomentirao predsjednik Josip Komarčić, Mladost Vođinci.

Odigrali smo jednu tvrdu i zahtjevnu utakmicu trećeg kola u Vođincima sa dosta žestine. O nekim stvarima poslije utakmice ne želim ni pričati, ali mislim da smo ako ništa zaslužili više od boda. Još jedna utakmica bez primljenog gola i možemo biti zadovoljni, ekipa Vođinaca je dobra ekipa i nikom neće biti tamo lagano. Mi se idemo okrenuti drugoj utakmici i ovaj bod ima svoju vrijednost– izjavio je Ivan Lukić, Hašk Sokol S.Jankovci.

NK SLAVONAC Komletinci – NK SLAVONAC Gradište 4:0

U utakmicu smo ušli nervozno, već u petoj minuti Hodak pogađa stativu iz kaznenog udarca, nismo došli u prednost, zatim nakon 10 minuta imali smo mrtvu šansu i nismo zabili. Normalno kazna slijedi, iz jedne kontre nam zabijaju gol glavom za 1-0. Vidila se kod nas prisutna nervoza, poentirali su za 2-0 i tako je završilo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme dogovorili smo se da spustimo loptu i da ćemo igrati, nervoza prisutna, nismo ništa napravili, oni su to kaznili. Utakmica korektna, suci odlično korektni, protivnik zasluženo pobijedio, nemam nikakvih primjedbi– rekao nam je Branko Mikulić, Slavonac Gradište.

NK DILJ Vinkovci – RNK SLADORANA Županja 3:2 (-/Oreč, Čavlović)

Nisam bio na utakmici, koliko su mi prenijeli, domaćin bolji, potpuno zaslužena pobjeda. Mislim da je publika mogla uživati, bilo je pet golova, bilo je svega na utakmici, puno više šansi od strane domaćina i mislim da je potpuno zaslužena pobjeda– kratko je prenijeo Dejan Pavličić, Dilj Vinkovci.

Dobro smo ušli u utakmicu, u petnaestoj minuti smo postigli lijep pogodak, do kraja prvo dijela smo kontrolirali situaciju na terenu da bi u 45. minuti domaćin izjednačio na 1-1. U drugom dijelu dosuđen je jedanaesterac, sudac je vidio neki kontakt našeg vratara i njihovog napadača koji je gurnuo loptu pokraj i promašio gol, onda je pao, sudac je pokazao jedanaest metara. Oni su poveli 2-1, nekoliko minuta kasnije još jedan jedanaesterac domaćina. Šut je bio sa jedno 25 metara, naš je igrač štitio lice i pogodila ga je u ruku i sudac je svirao drugi jedanaesterac. Poveli su sa 3-1. 10-ak minuta kasnije bio je korner za nas, igrač domaćina je po meni iznio loptu prsima, on je svirao jedanaesterac za nas. Mi smo zabili gol za 3-2.  Igrali smo s igračem manje nakon drugog žutog kartona. Ništa se nije događalo do kraja utakmice, imali su oni par prilika i mi par prilika i utakmica je završila 3-2. Napomenuo bih u tri kola odsviranih 5 jedanaesteraca protiv nas od čega tri su nepostojeća sigurno. Slična stvar kao i kod Komletinaca, dati dva penala pa dati nema jedan nepostojeći kako bi kompenzirao to. Utakmica je stvarno bila korektna – prokomentirao Andrija Besek, Sladorana Županja.

NK NEGOSLAVCI Negoslavci – NK ZRINJSKI Bošnjaci 3:0 (Mišić, Grumić, Berarević)

Bili smo u neugodnoj situaciji prije utakmice. Prva utakmica koju smo dobili na terenu smo izgubili za zelenim stolom, oduzeti su nam bodovi, utakmica je registrirana 3-0 za Drenovce. U ovu utakmicu smo ušli  s -1 bodom, poslije poraza u Iloku, bila nam je imperativ da se pobjedi. Momci su tako ušli u utakmicu, od samog starta su i igrali tako, čvrsto borbeno, što je rezultiralo golovima već nakon prvog poluvremena s prednosti 3-0. U drugom dijelu smo uspješno održavali. Želim čestitati ekipi Zrinjskog na fer i korektnoj utakmici-prokomentirao je Nikola Sredojević, Negoslavci.

Nismo odigrali ovako loše ne pamtim, pogotovo prvo poluvrijeme. Čestitamo domaćinu na zasluženoj pobjedi i korektnom ponašanju. Mi smo igrali jako loše prvo poluvrijeme, totalna druga igra od one prije tri dana i zasluženo smo izgubili. Nismo se snašli na teškom terenu. Idemo dalje  i probati popraviti dojam-rekao nam je Drago Trojan,Zrinjski Bošnjaci.

NK BORAC Drenovci – HNK FRUŠKOGORAC Ilok

Utakmicu smo otvorili veoma loše po nas, naime u prvoj minuti iz jedne tehničke greške gosti su poveli s 1-0. Nismo dozvolili da nas taj gol psihički poremeti, nastavili smo dalje i nismo odstupali od dogovorenog prije utakmice. Svjesno smo gostima prepustili posjed lopte, a mi se usredotočili na njihove tehničke greške u predaji i pas igri i kroz jednu dobro organiziranu tranziciju po oduzetoj lopti pravili puno dobrih šansi i polušansi pa smo u jednoj takvoj dobroj kontri izjednačili na 1-1. U poluvremenu smo se dogovorili šta i kako u drugom dijelu utakmice. Nastavili smo u dobrom ritmu stvarajući šanse, energetski smo bolje stajali od gostiju tako da smo 15 zadnjih minuta ušli u presing i tako došli do 2-1 . Zadnjih par minuta utakmicu smo doveli do kraja bez problema. Suđenje kvalitetno, a gostima čestitamo na fer i sportskom ponašanju-izjavio je Junuzović Adnan glavni trener NK BORAC Drenovci.