/Desetka Poleta, osmica Radničkog 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
DRAČICE

Desetka Poleta, osmica Radničkog 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO

Polet je uvjerljivo odradio i deveto kolo i polako povećava svoju prednost pred konkurencijom. Jedinstvo se u Semeljcima jedinstveno provelo, već u 12. minuti domaćin je imao 4:0 pa se u tom svjetlo konačnih 10:0 i ne čini tako strašno po njih. Polet ima ogromnih 7 bodova prednosti u odnosu na Slavoniju i Dračice.

Budrovčani su i dalje bez poraza ali su i sve dalje od Poleta, ovog vikenda remizirali su na svom terenu protiv Hajduka kojeg je u vodstvo u završnici doveo Stjepan Gurdon, a bod Slavoniji spašava Đuro Tilli u drugoj miniti drugog poluvremena. Remi Slavonije iskoristile su Draćice koje su novom pobjedom stigle na diobu drugog mjesta slavljem protiv Omladinca do kojeg nisu lako došle. Domaćin je prvi došao do prednosti preko Slavena Sekića, no onda David Duvnjak poravnava, a u 77. Ivan Šifner pogađa za slavlje Dračica.

Iza Slavonije i Dračica velika gužva, tri su kluba na 15 osvojenih bodova, a u ovom kolu niti jedan od njih nije pobjedio, tek je Dinamo osvojio bod u Gorjanima gdje je dva puta vodio, ali nije uspio sačuvati prednost. Utakmicu je nažalost obilježio incient na kraju kada je na terenu nastala gužva u kojoj su sudjelovali i gledatelji. I Šokadija je imala prednost u Gašincima, no na kraju je ostala praznih ruku, u sudačkom dodatku Robert Hrgić siguran je s bijele točke i HOŠK je došao do svoje četvrte pobjede. Vinogradar se iz Kondrića vratio bez bodova, domaćin je slavio 2:0 pobjedu golovima Žeravice i Treboša. Zlatko Horvat zabio je tri pogotka u uvjerljivoj 8:0 pobjedi Radničkog nad Slogom koja tako ostaje pretposljednja momčad lige.

HOŠK – ŠOKADIJA 2:1

POLET – JEDINSTVO 10:0

SLAVONIJA – HAJDUK 1:1

REKORD – VINOGRADAR 2:0

RADNIČKI – SLOGA 8:0

OMLADINAC – DRAČICE 1:2

BUDUĆNOST – DINAMO 2:2