Darda pala u Vinkovcima, prva pobjeda Radničkog

Darda je pretrpjela prvi prvenstveni poraz od odličnog Dilja u Vinkovcima pa je Višnjevac s pjesmom u svlačionici preuzeo lidersku ulogu i jedini je s maksimalnim učinkom nakon tri odigrana kola. Radnički je ostvario prvu pobjede pa se odmah vinuo s dna prema sredini ljestvice.

NK Slavonac (K) – NK Radnički 0:2

Čestitao bih ekipi Radničkog na zasluženoj pobjedi, pokazali su još jednom da su čvrsta ekipa koja dobro stoji na terenu i zna iskoristit svoje šanse i zasluženo nosi tri boda iz Komletinaca i još jednom im čestitam – Andrej Kerić, Slavonac.

Prije svega čestitao bih svojim igračima na pristupu, na volji, htjenju, želji, prvo poluvrijeme jedan gol, drugo poluvrijeme drugi, bili smo puno bolja ekipa drugo poluvrijeme, promašili smo još tri situacije za gol. Još jednom bih čestitao dečkima na pristupu, danas smo pokazali da možemo i kako trebamo igrati da bi došli do rezultata protiv jako nezgodnog domaćina po jako teškom toplom i sparnom vremenu – Andrija Besek, Radnički.

NK Torpedo – HNK Grabovac   3:4

Višnjevac – NK Hašk sokol 2:0

Dižemo se iz utakmice u utakmicu nismo opterećeni te idemo iz kola u kolo,mlada smo ekipa sastavljeni od domaćih igrača i sa ponosom mogu reći da se pjesma vratila u višnjevačku svlačionicu, a i na tribinu, čestitam gostu na odličnom pristupu – Miroslav Čelar, Višnjevac

Šokadija – Olimpija  3:0

Danas smo odigrali jako dobru utakmicu u kojoj smo nadigrali goste koji nam nisu opasnije priprijetili ..odlično otvaranje utakmice kad smo poveli iz jedanaesterca..brzim golom smo otvorili i drugi poluvrijeme..da bi pred sam kraj postigli i treći zgoditak..čestitke mojim igračima na odličnoj igri..i gostima na fer i korektnoj igri – Irfan Islami, Šokadija.

NK Dilj – NK Darda 2:1

Mislim da smo na početku bili bolji, nismo zabili, malo su se probudili i zabili nam gol za vodstvo. Krenuli smo dobro i drugo poluvrijeme, okrenuli rezultat i onda svjesno ili nesvjesno povukli se i čuvali rezultat, te uspjeli sačuvati rezultat. Zaslužena pobjeda Dilja- Dejan Pavličić, Dilj.

Prvo poluvrijeme egal, domaćin tražio šansu iz prekida, uspjeli smo se obraniti, zabili smo za 1:0 iz našeg prekida gol. Drugo poluvrijeme na početku blagi black out u ekipi i domaćin zabija dva gola iz naših grešaka, poslije igra na jedan gol i domaćin se uspijeva obraniti. Čestitam domaćinu na pobjedi. Nama je da se pripremamo za sljedeću utakmicu za Zrinski, idemo dalje – Ivica Vučak, Darda.

Zrinski – NK Mladost (ĐS) 2:2

Jednu vrlo dobru utakmicu, po neljudskim uvjetima, pokvairo je glavni sudac koji je svojim odlukama pokazao da (kao aktivni igrač Belišća) nema uopće osjećaj za igru, (pomoćnici dobro obavili posao), podijelio je bezbroj kartona u borbenoj, ali korektnoj utakmici.O kaznenim udarcima na obje strane bolje neću komentirati.Gosti su poveli već u 5.minuti, tek poslije njihovog gola počeli smo dominirati i bili daleko bolji, izjednačili, imali vratnicu i gredu i na poluvrijeme otišli samo s 1:1!U drugom poluvremenu po jedan kazneni udarac na obje strane (bolje da nije svirao nijedan!) za konačnih 2:2.Gosti korektna, vrlo dobra ekipa, želim im sreću u nastavku prvenstva.Čestitke mojim igračima na želji i borbenosti, ostavili su srce na terenu.Hvala navijačima na podršci – Drago Trojan, Zrinski

Jedino čime danas mogu biti zadovoljan je ovaj osvojen bod. Dugo nismo odigrali ovako loše, nismo imali nijednog raspoloženog pojedinca. Žao mi je zbog naših navijača, ljudi prijeđu toliko kilometara i u velikom broju, a mi ne pokažemo ništa. Domaćin opasan, točno su znali šta žele i to su pokazivali na terenu. Mi se moramo ovaj tjedan dobro pripremiti, rujan nam donosi utakmice svaka tri dana i tu će se odlučivati i hvatati početni zalet. Zrinskom čestitam na odličnoj partiji, te im želim puno sreće u nastavku prvenstva – Ivan Denić, Mladost

330.08.2020 17:30KomletinciNK Slavonac (K) – NK Radnički0:2
330.08.2020 17:30KuševacNK Torpedo – HNK Grabovac3:4
329.08.2020 17:30MeceHNK Radnički (Me) – NK Borinci6:1
330.08.2020 17:30VišnjevacVišnjevac – NK Hašk sokol2:0
330.08.2020 17:30Babina GredaŠokadija – Olimpija3:0
329.08.2020 18:30Kneževi VinogradiNK Borac (KV) – NK Frankopan5:0
330.08.2020 17:30VinkovciNK Dilj – NK Darda2:1
330.08.2020 17:30BošnjaciZrinski – NK Mladost (ĐS2:2