/Đakovčani remizirali s Cibalijom DINO GALIČIĆ DONIO BOD DOMAĆINU
đakovo ss fb

Đakovčani remizirali s Cibalijom DINO GALIČIĆ DONIO BOD DOMAĆINU

U sklopu 25. kola Treće hrvatske nogometne lige Istok nogometaši HNK Đakovo Croatije ugostili su vinkovačku Cibaliju, a nakon uzbudljivih 90 minuta susret je završio podjelom bodova rezultatom 1:1.
Đakovčani su susret dočekali puni samopouzdanja nakon uvjerljive pobjede protiv Sloge u prošlom kolu dok su gosti doputovali po tri boda kojim bi osigurali prvo mjesto, no nešto se ipak pitalo i crvenoplave.
Čvrsta utakmica uz nekoliko izraženih prigoda s obje strane na koncu je završila s najrealnijim ishodom. Gosti su do prednosti došli u 45. minuti nakon Vincetićevog udarca s dvadesetak metara, dok je konačnih 1:1 postavio Dino Galičić tri minute prije kraja susreta. Valja naglasiti da su Vinkovčani susret završili bez dvojice isključenih igrača kao i trenera Petra Tomića koji je zbog brojnih prigovora udaljen s klupe.
Čestitamo našim nogometašima i trenerima na hrabroj utakmici u kojoj su pokazali karakter, zalaganje i borbu za svoj Klub. Svojim su pristupom prema igri opravdali i obranili boje Kluba.
Zahvaljujemo se domaćim navijačima na bodrenju naše ekipe i u osvrtu se nećemo dotaknuti negativnih stvari.