Čudesna partija Andreja Kramarića

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije i Hoffenheima Andrej Kramarić odigrao je jednu od najboljih partija u svojoj već sada sjajnoj karijeri i sa čak četiri pogotka potopio moćnu Borusiu Dortmund na njenom Westfalenu, odnosno Signal iduna parku.

Prvi pogodak Andrej je postigao u 8. minuti kada je iz prve pogodio jednu povratnu loptu sa 17-18 metara u sam gornji desni kut protivničkog gola. Drugi je zabio u 30. minuti, tada se na samo 4 metra od gola našao sam i pospremio jedan udarac Skova bez puno problema. U drugom dijelu odmah na samom početku sjajnim potezom Krama riješava sve upitnike oko pobjednika, dobio je loptu u prostor, poslao čuvara “po ćevape” i onda mirno vrataru kroz noge pogodio za 3:0! Dvije minute nakon toga, u 50. kazneni udarac za Hoffenheim, lopta naravno ide Kramariću u ruke, a nakon toga i u mrežu za velikih 4:0!

S ova četiri pogotka Kramarić je stigao do 12 u ovoj sezoni čime dijeli 10. mjesto ljestvice strijelaca s Gnabrijem, Havertzom, Silvom i Quaisonom.

Unatoč porazu Borusia je ostala na drugom mjestu, dok je Kramarićeva momčad s ova tri boda gotovo osigurala izlazak u Europa ligu sljedeće sezone. Prvak Bayern je novom pobjedom, u gostima kod Wolfsburga dodatno odmaknuo pratnji i još će jednom uvjerljivo osvojiti titulu.