/Croatia, Sloga i Motičina sigurni i u sedmom kolu 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
iskrica

Našički drugoligaši odradili su sedmo prvenstveno kolo nakon kojeg na vrhu nema promjena, Croatia, Sloga i Motičina upisali su nove pobjede i nastavljaju troboj za vrh s istim brojem bodova.

Željezničar je dobro namučio Motičinu pred izvrsno popunjenim tribinama, no na kraju je ipak potpisao kapitulaciju. Domaći su do prednosti došli nakon pola sata igre kad je Ivaneka po loptu u mrežu poslao Petar Batrac, a konačnih 2:0 Žigićeva momčad postavila je teu u 90. minuti kad je precizan bio Dino Karin. Croatia je bila dvostruko efikasnija protiv Slavonije. U 8. minuti predsnost joj je donio Davor Pavlović, nakon čega su gosti odoljevali sve do početka drugog poluvremena kada prednost domaćina povećava Kristijan Milanović, a to je značilo i pomalo raspad sistema kod gosta pa je Croatia u sljedećih 15ak minuta zabila još dva i odvela utakmicu u mirnu luku. Još jednom je zabio Pavlović, a jednom za kraj i Mihael Flegar. Najefikasniji su od društva na vrhu bili nogometaši Sloge koji su gostovali u Stipanovcima, najviše zahvaljujući stroju za golove Elvisu Mihaljeviću koji je prvi zabio u prvoj minuti, a onda do kraja još dva puta matirao domaću obranu. Po jednom su za goste zabijali Josip Hovanjec, Sven Strakoš i Davor Laslavić, dok je počasni pogodak Mladosti djelo Marka Milobare.

Alen Fruk bio je dvostruki strijelac za Lilu koja je upisala najuvjerljiviju pobjedu sedmog kola torpediravši Zoljan čak sedam puta. Najviše je u ovom kolu profitirala Iskrica, ona nije osvojila 3 boda nego njih barem stotinu. Tri se pišu na tablici nakon 4:2 pobjede nad Omladincem, a ostatak se pamti radi velike humanitarne geste u kojoj su skupljali, a skupljat će i u sljedećem kolu, novac za bolesnog Marka iz Bokšića. I da su izgubili bili bi veliki pobjednici! Dva su susreta završena bez pobjednika, Druga momčad Vihora prokockala je dva gola prednosti u Beljevini, sretan za Zagorac bio je Srećko Jelen koji je za 2:2 pogodio u sudačkom dodatku. Alen Korov rano je donio prednost Omladincu iz kaznenog udarca, a Seljak je preko Andreja Vrbešića poravnao u 25; a tih 1:1 je i konačni rezultat.