/Croatia slavljem u derbiju sačuvala vrh našičke 2. ŽNL MOTIČINA I DALJE MAKSIMALNA NA ZELENOM TERENU
croatia velimirovac

U Velimirovcu je igran veliki derbi dosadašnjeg dijela 2. ŽNL Nogometnog središta Našice, a kao pobjednik je izašla domaća Croatia koja je tako Slogi pobjegla za tri boda, a s Motičinom je u egalu, ali uz dosta bolju gol razliku pa i dalje stoluje na vrhu. Mihael Flegar je u posljednjoj minuti prvog poluvremena donio prednost Croatiji, u 9. minuti drugog dijela povećao ju je Luka Mataija, koji se od junaka gotovo prometnuo u tragičara kad je nekoliko minuta nakon gola zaradio drugi žuti karton i ostavio svoju momčad s igračem manje. Gosti su to brzo iskoristili, naravno, strijelac za 2:1 bio je Elvis Mihaljević, pa je do kraja ostalo još 30ak minuta velike borbe. U njoj se domaća obrana istaknula, osujetila je sve napade Sloge i sačuvala sva tri boda u Velimirovcu. Matko Mikola je u 10. minuti donio prednost Motičini protiv Vihora, u 21. domaćin ne zabija s bijele  točke, pa isto završava i drugi pokušaj početkom drugog poluvremena, a onda treća sreća. U 66. minuti Mateo Slivečko iz trećeg jedanaesterca za Motičinu potvršuje pobjedu i nastavak stopostotnog učinka kada se gleda učinjeno na terenu.

Čudo od utakmice u Beljevini gdje je Zaograc na kraju slavio protiv Omladinca iz Nize. S 1:1 se ušlo u posljednje tri minute, a onda još tri gola! Najprije gosti preko Marija Pranješa dolaze do vodstva u 88. minuti, u većini slučajeva to znači i pobjedu, no ne i ovaj put, u 89. za 2:2 zabija Srećko Jelen, a odmah u sljedećem napadu slavlje zomaćima donosi vratar Matija Stjepanović!

Do domaćih bodova došla je i Slavonija koja je bila bolja od Seljaka golovima Vide i Kundida, a preostala tri susreta završena su podjelom bodova. Lila i Iskrica postili su po jedan pogodak sredinom prvog dijela, a isti 1:1 rezultat bio je i u Vukojevcima gdje je gostovao Željezničar. Domagoj Levačić je postigao dva gola za Mladost i u 87. minuti joj spasio domaći bod u ogledu protiv Zoljana.