/Croatia preokretom do novih bodova 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE
croatia velimirovac

Croatia preokretom do novih bodova 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA NAŠICE

Našički drugoligaši ulaze u uzbudljivu završnicu jesenskog dijela sezone, još su samo dva kola do kraja, a jesenskog prvaka još ne znamo, ali je jasno da će to biti ili Croatia ili Motičina  dok je Sloga ovog vikenda otpala iz te utrke.

Ivan Koš zabio je prvi gol na dvoboju Croatije i Zoljana i donio prednost gostima koju ipak nisu sačuvali do odmora, djelile su ih sekunde od toga ali je Ivan Stipaničev ipak izjednačio u pravo vrijeme za domaće. U drugom polvremenu jedini strijelac bio je Davor Pavlović koji je tako produžio boravak svoje momčadi na vrhu ljestvice. Motičina je bila vrlo uvijerljiva protiv Zagorca, uz nadahnutu partiju trostrukog strijelca Marina Kneževića to i nije bio težak zadatak za Žigićevu momčad koja će do kraja vrebati krivi korak lidera. Sloga je napravila krivi korak i otpala iz utrke za jesenski naslov, naravno, ako kvalitetno odrade završnicu jeseni za konačni trijumf su i te kako u igri. Sve je teklo po planu za Slogu, u posljednjoj minuti prvog dijela Đanić im je donio prednost, no u nastavku Seljak radi preokret golovima Batovanje i Vrbešića i dolazi do druge pobjede ove sezone te fenjer prepušta Omladincu iz Nize. U sjajnoj formi igra Iskrica koja je posljednji poraz doživjela još u 4. kolu. Ovoga puta slavili su na gostovanju kod Mladosti u Stipanovcima i i definitivno mogu žaliti za čak tri remija zbog kojih su zaostali za vodećim dvojcem jer trenutno izgledaju kao momčad koja bi se mogla i s njima potući. U završnih 5 minuta ušlo se s 1:1, a onda Golik i Ćališ pogađaju za gostujuću pobjedu Iskrice.

U ostalim susretima najraspucanija je bila Lila koju je Marijan Prevolšek s tri pogotka predvodio do 5:1 slavlja protiv novog fenjeraša iz Nize, u dva su susreta podjeljeni bodovi, Matej Stražanček spasio je domaći bod Omladincu protiv druge momčadi Vihora u sodačkom dodatku, a istim, 1:1, rezultatom završen je i dvoboj Slavonije i Željezničara.