Četvorka maksimalna na vrhu 3. ŽNL Valpovo

Valpovački trećeligaši odigrali su proteklog vikenda drugo prvenstveno kolo nakon kojeg su četiri ekipe izjednačene na vrhu sa po 6 osvojenih bodova među kojima se pak ističe Croatia Veliškovci sa sjajnom 9:0 gol razlikom.

Zdeličan i Vidaković su prednjačili u odličnoj partiji Croatije protiv Zrinskog koja je završena sa čak 7 komada u gostujućoj mreži od čega je spomenuti dvojac postigao po dva. Ostatak kola protekao je u znaku gostiju, tri pobjede i remi u dvoboju Jadrana i Croatije Marjančaci koja je prva došla do prednosti, no već u 10. minuti postavljen je konačni rezultat 1:1. Dakić i Ćosić postigli su po gol za slavlje Kitišanaca protiv Gata, Mladost iz Harkanovaca je s 2:1 bila bolja od Tomislava u Šagu, Martinović krajem prvog i Korov početkom drugog donose 2 gola prednosti svojoj momčadi što domaćin tek u 89. uspjeva prepoloviti, ali ne i doći do boda. Karlo Šanjug riješio je sredinom prvog poluvremena sve brige Mladosti iz Tiborjanaca, s dva gola pobrinuo se za tri boda protiv Gaja.