Četiri komada Vukušića, jedan Vlašića

Nastavljaju hrvatski nogometaši s odličnim partijama diljem Europe, nakon što je četiri pogotka u derbiju protiv Borusije Dortmund postigao Andrej Kramarić, sada je isti učinak ostvario i Ante Vukušić, a upisana je i još jedna sjajna predstava Nikole Vlašića.

U 32. kolu slovenskog nogometnog prvenstva Olimpija Dine Skendera deklasirala je posljednjeplasirani Rudar sa 5:0 uz briljantnu partiju Ante Vukušića koji je zabio čak 4 gola. Vukušić je tresao mrežu u 1., 35., 40. i 46. minuti, dok je jedan pogodak, onaj drugi na susretu, u 17. minuti zabio dinamovac na posudbu Luka Menalo.

Nakon silnih turbulencija i problema s trenerom koji je “pobjegao” CSKA se na krilima našeg Nikole Vlašića vratio na pobjedničke staze. Upisali su Moskovljani treću uzastopnu pobjedu, ovoga puta protiv Odenburga s uvjerljivih 4:0, a Vlašić je kod prvog pogotka asistirao, kod drugog sam pogodio suparničku mrežu.