/Četiri gola Mihaljevića za pobjedu Sloge! 2. ŽNL NAŠICE
Motičina

Četiri gola Mihaljevića za pobjedu Sloge! 2. ŽNL NAŠICE

U petom kolu 2. ŽNL Našice pobjedničke bodove upisali su Vihor II, Iskrica, Zagorac 1952, Sloga, Motičina, Mladost (S) te Omladinac (V). Sloga je vodeća na tablici bez poraza, a slijede ju Croatia i Motičina sa jednim porazom.

Utakmica između Vihora II i Omladinca (N) završila je rezultatom 4:2. Za domaće dva pogotka zabio je raspoloženi Čiš u 32. i 64. minuti, a po jedan pogodak zabili su Dervić i Šulava, a za goste zabili su Garaj u 57. i Knežević u 85. minuti.

U susretu između Iskrice i Zoljana domaći su pobijedili rezultatom 4:1. Za Iskricu dva gola pogodio je Knežević u 8. i 67. minuti, a po jedan gol zabili su Lukačević u 10. minuti iz kaznenog udarca i Amidžić u 58. minuti, za Zoljane Devald je bio precizan u 81. minuti.

Dvoboj između Zagorca 1952 i Željezničara završio je rezultatom 1:0. Jedino pogodak na utakmici zabio je Klaban u 88. minuti.

U utakmici između Lile i Sloge gosti su pobijedili rezultatom 3:8. Kod domaćih dva gola zabio je Prevolšek u 43. i 55. iz kaznenog udarca, a jedan gol zabio je Fruk u 11. minuti, kod gostiju najbolji je bio Mihaljević sa četiri gola u 9., 38., 60. i 79. minuti, a po jedan gol zabili su Gabajček u 17., Visković u 23., Đanić u 25. i Hovanjec u 87. minuti susreta.

Susret između Motičine i Seljaka završio je rezultatom 3:0. Kod domaćih su se upisala tri različita strijelca, a to su Dominik Stuparić u 28., Knežević iz kaznenog udarca u 34. i Mihaljević u 40. minuti.

U dvoboju između Mladosti i Slavonije, domaći su pobijedili rezultatom 5:1. Najbolji je bio Kopi sa tri gola u 40. minuti iz kaznenog udarca, 48. i 83., a jedan gol zabili su Štefančić u 12. i  Prišć u 85. minuti, kod gostiju svoj gol zabio je samo Filipović u 32. minuti.

Omladinac (V) slavio je rezultatom 2:1 protiv Croatie. Za domaće zabio je Jović u 16. minuti, a gostujući Pavlović u 67. minuti dok je Flegar u 86. zabio autogol za pobjedu Omladinca (V).

U 6. kolu odigrat će se utakmice između Omladinca (N) i Croatie, Slavonije i Omladinca (V), Seljaka i Mladosti, Željezničara i Lile, Zoljana i Zagorca 1952, Vihora II i Iskrice te derbi kola možemo očekivati između Sloge i Mortičine.