/Četiri domaće pobjede u Ligi NS Našice ŠIPOVAC I DALJE MAKSIMALAN
martin

Četiri domaće pobjede u Ligi NS Našice ŠIPOVAC I DALJE MAKSIMALAN

Mislav Kubala postigao je dva pogotka u uvjerljivoj 5:0 pobjedi Šipovca nad Martinom kojom su ostali na maksimalnom učinku u dosadašnjih 6 kola, a samim tim naravno i na vrhu prvenstvene ljestvice Lige nogometnog središta Našice. U sve četiri utakmice slavile su domaće momčad!

Prvi pratitelj Šipovca je Dinamo koji s utakmicom manje ima 6 bodova manje od lidera, a u 6 kolu je bio slobodan. Mladost iz Breznice je unatoč više od jednog poluvremena s igračem manje rutinski pobjedila Vuku. I Brezik je bio vrlo uvjerljiv pred svojim gledateljima, s 4:1 je nadigrao Lug uz dva pogotka Josipa Pejakovića u drugom poluvremenu. I u četvrtoj utakmici pobjeda domaćina, ali tu je gost bio najbliže barem bodu. Poganovci su golovima Maglice i Mrčele s 3:2 pobjedili Lađansku, a pobjednički gol Mrčela je zabio u 85. minuti.