/Čepin remizirao u Koprivnici, Bedem slavio protiv Slavije CIBALIA JE SADA NA TRI BODA PREDNOSTI PRED ZELENIMA IZ ČEPINA
bedem fb

Čepin je uspio doći do vrijednog boda ponajviše zahvaljujući dvostrukom strijelcu Agatiću koji je drugi, vrijedan boda zabio u 90.minuti. Bedem je poveo ranim pogotkom Koledića, a konačan rezultat je postavio Vuksanović u 59.minuti.

13 10.11.2018 14:00 Ždralovi Mladost – HNK Vukovar 1991 3:2

BEDEM-SLAVIJA 2:0 (1:0) Ivankovo: Stadion: “Grac” Gledatelja: 200.

Suci: Dražen Matasović-Đakovo 6,5 1.pomoćni: Aleksandar Vuzem-Pribiševci, 2.pomočni;Dino Galinec-Našice. 4.sudac: Mario Vukušić-Osijek. Delegat. Slobodan Martić-Slavonski Brod.

Strijelci: 1:0 Koledić u 8 min. i 2:0 Vuksanović u 59.min.

NK BEDEM IVANKOVO: Anić 6,5 Babić 6,5 Smolčić 6,5 Borko 7 Validžić 7 Božić 6,5 Vuksanović 7 (od 78.min. Pervan-),Jagustin 6,5 (od 88.min. Gazić-),Koledić 8 Ujvari 6,5 (od 85.min. Pintarić-) i Sambol 6,5 Pomoćni trener: Josip Raić-Sudar 7

NK SLAVIJA PLETERNICA: Petković 7 R.Marčinović 6 Gomerčić 6,5 Ognjenčić 6 Tokić 6,5 (od 63.min. Dorić 6)Bognar 6 Bajić 6 Peharda 6,5 Solić 6,5 H.Ančurovski 6  (od 79.min. Martinović-) i Abramović 6. pomoćni trener: Anto Pavličević 6.

Veća agresivnost i kvaliteta domaćih osigurali su im očekivani trijumf,a gosti podložni kiksevima nisu mogli boljem se ni nadati. Nesporazum u petercu Slavije u 8 minuti iskoristio je Koledić koji dobivenu loptu od obrane gostiju rutinski plasira u nezaštićenu mrežu Petkovićevog gola za 1:0.U 13.minuti Koledić se izborio za povoljnu poziciju za šut, ali mu je obrana gostiju teškom mukom onemogućila pogodak.Samo minutu potom tj. u 14.minuti umalo su Pleterničani poravnali poslije slobodnog udarca iskosa sa desne strane sa 20-tak metara kada je lopta došla na peterac Bedema a Tokić puca s 3 metra  i obrana domaćih na čelu sa vratarom Anićem uspijeva  nekako otkloniti već viđeni zgoditak za Slaviju. U 33.minuti bilježimo  ulazak Koledića sa desne strane u kazneni prostor  koji puca, a Petković loptu odbija na noge Vuksanovića koji slabo puca pa lopta odlazi pored desne vratnice Petkovićevog gola. Koledić se svojski trudi i 42.minuti upućuje dobar udarac s distance, ali je Petković i ovaj puta budan. Slična situacija na drugoj strani desila se u 44.minuti kada je Solić mogao mnogo bolje pucati sa vrha kaznenog prostora domaćih,već mu je Anić bez problema obranio.U zadnjoj minuti prvog dijela neumorni Koledić pokušava udarcem sa 17 metara, ali mu Petković i ovaj puta brani,pa se na odmor otišlo sa rezultatom od 1:0 za Bedem.Bolju igru Bedemaši su okrunili u 59.minuti i poveli poslije brzog kontranapada Borka koji je donio loptu da vrha 16-terca Slavije i onda nesebično uočio usamljenog Vuksanovića koji u trku dobiva loptu na 14 metara i oštro puca u bliži kut Petkovićevog gola koji je ovaj puta bio nemoćan i to je 2:0.Pametnom igrom i dobivanjem nepotrebnih žutih kartona plavo-bijeli su sačuvali vodstvo i mirno priveli utakmicu kraju te sebi priskrbili nova tri boda koja ih pomiče za tri mjesta naprijed dok neučinkovita Slavija nema na temelju prikaznog za bilo čime žaliti. (Anto Borić)