CB Kum iz Cerne pobjednik malonogometnog turnira u Županji

CB Kum iz Cerne je pobjednik ovogodišnjeg malonogometnog turnira u Županji nakon pobjede nad Mursom u zadnjoj utakmici. Treće je mjesto pripalo ekipi CB Mustang iz Rokovaca koja je bila bolja od momčadi IPA Vukovar. Kod veterana je pehar otišao u Vinkovce u ruke ekipe CB Max, a kod mlađih kategorija naslovima su se okitili domaćini Radnički i Graničar.

Oglas

Poredak:

Oglas

Seniori
 CAFFE BAER KUM Cerna 
MURSA V.B.K. Osijek
 CAFFE BAR MUSTANG Rokovci

Oglas

Veterani

CAFFE BAR MAX Vinkovci
 MNK STRIZIVOJNA
 CAFFE BAR JET SET Cerna

Kategorija U12 2010/12
 NK RADNIČKI (B) Županja 
NK GRANIČAR (A)Županja
 NK GRANIČAR (B) Županja

Kategorija U10 2013/14
 NK GRANIČAR (Na) Županja 
DD TRANS Andrijaševci
 NK RADNIČKI (P) Županja

Rezultati:

FINALNO VEČE

SUBOTA 02.01.2023.
17:30 ZA 3. U10 NK ŠOKADIJA – NK RADNIČKI 0:0 (3:4)p
18:00 ZA 3. U12 NK GRANIČAR (B) – NK RADNIČKI (P) 4:0
18:30 ZA 3. VETERANI VULKANIZER MARIO – CB JET SET 0:0 (2:3)p
19:10 FINALE U10  DD TRANS – NK GRANIČAR 1:6
19:40
 ZA 3. MJ. SENIORI CB MUSTANG G.T.S. – IPA VUKOVAR 3:2
20:20 FINALE U12  NK GRANIČAR (A) – NK RADNIČKI (B) 0:5
20:50 VETERANI  MNK STRIZIVOJNA – CB MAX 2:2 (3:5)
21:30 FINALE SENIORI  CB KUM – MURSA V.B.K. 2:1

PETAK 06.01.2023.
17:30 U10 1/2 DD TRANS – NK ŠOKADIJA 1:0
17:55 U12 1/2 NK GRANIČAR (B) – NK GRANIČAR (A) 3:4
18:20 MNK STRIZIVOJNA – VULKANIZER MARIO V 4:1
19:00 U12 1/2 NK RADNIČKI (B) – NK RADNIČKI (P) 4:4 (8:7)
19:25 CB JET SET – CB MAX V 0:3
20:10 CB MUSTANG G.T.S. – CB KUM 5:8
21:00 U10 1/2 NK RADNIČKI – NK GRANIČAR 0:2
21:30 IPA VUKOVAR – MURSA V.B.K. 2:3

ČETVRTAK 05.01.2023.
18:00 CB MAX – VULKANIZER MARIO V 3:2
19:00 MNK STRIZIVOJNA – CB JET SET V 5:2
19:45 MJENJAČNICA ŽUĆO – CB MUSTANG G.T.S. 1:1 (6:7)
20:20 CB KUM – ŽU 77 2:0
20:55 IPA – CB JOLLY ROGER 2:0
21:30 MURSA V.B.K. – AROMA BRADIĆ 4:2

SRIJEDA 04.01.2023.
18:00 MNK STRIZIVOJNA – VULKANIZER MARIO V 4:1
18:35 AUTO IVAN – CB JET SET V 0:3BB
19:10 NK ZRINSKI – MNK STRIZIVOJNA V 2:8
19:45 RESTORAN NADA – AROMA BRADIĆ 1:1* pen
20:20 CB JOLLY ROGER – MTČ ŽUPANJA pen*2:2
20:55 VAROŠ – ŽU 77
21:30 CB MUSTANG G.T.S. – AGROLOV 0:3 BB

UTORAK 03.01.2023.
18:00 VULKANIZER MARIO – AUTO IVAN V 3:0 BB
18:35 NK ZRINSKI – CB JET SET V 1:2

19:10 AROMA BRADIĆ – VAROŠ 3:6
19:45
 ŠIŠARKA – ŽU 77 1:3
20:20 MURSA V.B.K. – DVD ŽUPANJA 9:2
20:55 CB KUM – CB MUSTANG G.T.S. 4:0
21:30
 CB JOLLY ROGER – MURSA V.B.K. 1:1*
PONEDJELJAK 02.01.2023.
17:30 AUTO IVAN – NK ZRINSKI V 3:9
18:00 MNK STRIZIVOJNA – CB MAX V *0:0
18:35 RESTORAN NADA – AGROLOV 7:1
19:10 ŽU 77 – DVD ŽUPANJA 4:0
19:45 MOMCI ŠTITARSKI – IPA 0:5
20:20 AGROLOV – CB LAGANINI 0:0*
20:55
 CB JOLLY ROGER – ŠIŠARKA 8:1
21:30 CB LAGANINI – RESTORAN NADA 0:2
PETAK 30.12.2022.
18:00 CB AL CAPONE – CB MUSTANG G.T.S. 0:4
18:35 CB MAX -CB JET SET V 2:5
19:10 OPG KALISTOVIĆ – AROMA BRADIĆ 1:10
19:45 CB KUM – MTČ 6:1
20:20 CB LAGANINI – MOMCI ŠTITARSKI 1:2
20:55 CB JOLLY ROGER – ŽU 77 4:1
21:30 DVD ŽUPANJA – ŠIŠARKA 0:7

ČETVRTAK 29.12.2022.
18:00 CB JET SET – VULKANIZER MARIO V 1:1*
18:35 CB MAX – NK ZRINSKI 4:0
19:10 OPG KALISTOVIĆ – VAROŠ 1:5
19:45 MTČ – CB AL CAPONE 2:0
20:20 IPA – AGROLOV 4:2
20:55 CB KUM – CB AL CAPONE 3:0
21:30
 CB LAGANINI – IPA 1:2

SRIJEDA 28.12.2022.
18:00 MURSA V.B.K – ŠIŠARKA 6:0
18:35 ŽU 77 – MURSA V.B.K. 0:4
19:10 MOMCI ŠTITARSKI – AGROLOV 1:2
19:45 BRAZILCI – CB AL CAPONE 0:3BB
20:20 VULKANIZER MARIO – NK ZRINSKI V 5:0
20:55 CB JOLLY ROGER – DVD ŽUPANJA 13:1
21:30 CB MUSTANG G.T.S. – MTČ ŽUPANJA 1:0

PONEDJELJAK 26.12.2022.
18:00 RESTORAN NADA – MOMCI ŠTITARSKI 3:2
18:40 VAROŠ – MJENJAČNICA ŽUĆO 0:6
19:20 MJENJAČNICA ŽUĆO – AROMA BRADIĆ 1:0
20:00 MNK STRIZIVOJNA – AUTO IVAN V 3:1
20:40 MJENJAČNICA ŽUĆO – OPG KALISTOVIĆ 8:1
21:20 IPA VUKOVAR – RESTORAN NADA 3:2

Sudionici / Grupe:

SENIORI
A GRUPA
1. CAFFE BAR KUM Cerna
2. BRAZILCI Vinkovci
3. MTČ Županja
4. CAFFE BAR AL CAPONE Bošnjaci
5. CAFFE BAR MUSTANG G.T.S Rokovci
B GRUPA
1. CAFFE BAR JOLLY ROGER Županja
2. ŽU 77 Županja
3. MURSA V.B.K. Osijek
4. DVD ŽUPANJA
5. ŠIŠARKA Štitar
C GRUPA
1. RESTORAN NADA Vukovar
2. MOMCI ŠTITARSKI
3. CAFFE BAR LAGANINI Drenovci
4. IPA Vukovar
5. AGROLOV Županja
D GRUPA
1. MJENJAČNICA ŽUĆO Gunja
2. OPG KALISTOVIĆ
3. VAROŠ Gradište
4. AROMA BRADIĆ Vinkovci
VETERANI
1. CAFFE BAR MAX Vinkovci
2. CAFFE BAR JET SET Cerna
3. VULKANIZER MARIO Županja
4. NK ZRINSKI Bošnjaci
5. MNK STRIZIVOJNA
6. AUTO IVAN Županja