Ante Vučemilović smijenjen s mjesta predsjednika MNO!
Počelo je se napokon nešto "mrdati" u slavonskom nogomet, ne puno, ali polako imamo naznake da bi se začahureni vladari nogometa na istoku Lijepe naše mogli konačno mijenjati. Nedavno je došlo do iznimno značajne promjene u Nogometnom središtu Osijek gdje je vlast preuzeo uz puno otpora dosadašnje garniture Josip Mihaljević, a na finalu Kupa na Opus areni održan je "krizni" sastanak na kojem je sm...