/Budućnost slavila u Vrbanji i predala fenjer Mladosti DILJ U KOMLETINCIMA POTVRDIO DA JE OVE SEZONE NAJBOLJA MOMČAD LIGE
komletinci dilj fb

Dilj je slavio u Komletincima u za njih rezultatski nebitnoj utakmici no prvak igra korektno do kraja. Sladorana je pobjedom nad Fruškogorcem vjerojatno viceprvak jer je Tomislav doživio domaći poraz od Slavonije. Zanimiljivije stvari se odvijaju u borbi za ostanak gdje je sada sigurno da su tri momčadi kandidati za ispadanje ukoliko tri prvaka iz 2.ŽNL žele u elitni rang. Kakav će biti redoslijed te trojke je potpuno otvoreno u zadnjem kolu jer Mladost kasni dostižna dva boda za Nosterijom i Budućnosti, a u Antinu će upravo gostovati igrači iz Nuštra koji su odigrali bez pobjednika protiv Bršadina dok će Budućnost ugostiti jako dobru no rasterećenu Mladost iz Vođinaca.

Mladost iz Antina je porazom u Bošnjacima pala na posljednje mjesto no ima priliku izbjeći ga pobjedom u zadnjem kolu. Budućnost bi u slučaju pobjede mogla do ostanka no morat će osluškivati želje drugoligaša te navijati za Dilj u kvalifikacijama za popunu MŽNL. Nosteria je u vrlo nepovoljnoj situaciji i u slučaju poraza vjerojatno seli u rang ispod. Očekuje nas zanimljivo kolo u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa. Hašk je doživio potop u Vođincima, Slavonac u Gradištu minimalno porazio goste iz Borinaca

NK ZRINSKI Bošnjaci ŠNK MLADOST Antin 1:0

RNK SLADORANA Županja-NK FRUŠKOGORAC Ilok 3:0 (Oreč, Tulumović 2)

Prvo poluvrijeme je bilo 1-0, drugo poluvrijeme zabili smo dva pogotka, uz to smo promašili i jedanaesterac. Gosti su me iznenadili, jako dobra ekipa, ali evo nisu bili konkretni prema naprijed-rekao nam je trener Sladorane Andrija Besek.

Utakmica fer i korektna, imali smo puno izostanaka. Prigodu sam dao mlađim igračima, ali to ne umanjuje pobjedu domaćina jer su bili bolji i pobjedili. Suđenje fer i korektno– kratko je komentirao trener Fruškogorca Marko Tadić.

NK MLADOST Vođinci-NK HAŠK SOKOL S.Jankovci 7:1 ( Ćuk 4, Crijepa, Janja, Kuzmić/Jakoljević)

Utakmica odlična, puno šansi. Domaćin fer i korektan bez grubog starta, nadam se da su gledatelji uživali. Evo po mom mišljenju a i mišljenju drugih mislim da bi se neki ljudi iz HNS-a trebali zamisliti i zapitati kakvih igrača ima po županijskim ligama i selima. Trebali bi se zapitati a ne tražiti po drugim gradovima igrače nego po svojim selima. Zahvalio bi se svom pomoćnom treneru Toci i nadam se da je publika uživala u utakmici. Pohvalio bi svog prvog strijelca lige Ćuka-izjavio nam je trener domaćina Mario Spajić.

Igrali smo sa mlađim igračima, imali smo 11 igrača, kapetan nam se ozlijedio drugo poluvrijeme pred sam početak, imamo igrače koji su radili, Mitroviću je djed umro, pa smo tako odigrali utakmicu, ali ništa ne umanjuje pobjedu domaćina-rekao nam je trener gostiju Jozo Marjanović.

NK VRBANJA Vrbanja- NK BUDUĆNOST Šiškovci 2:3 (Jozić, Kalistović/Kovačić, Anušić)

Utakmicu smo 3-2 izgubili, poluvrijeme je bilo 2-2, promašili smo brdo šansi i igrali bez 7 standardnih igrača. Dobili treći gol u 91.minuti-rekao nam je trener domaćina Milan Matijević.

Vodili cijelu utakmicu, u 90.oj dali treći gol i zasluženo pobjedili. Domaćinu čestitam na fer i korektnoj igri, suđenje fer i korektno. Mi idemo dalje odigrati još jedno kolo-prokomentirao Zoran Rubić, Budućnost.

NK TOMISLAV Cerna-NK SLAVONIJA Soljani 1:3 (Jakšić/Lešić,Lazar,Mičić)

Dečki su zasluženo pobjedili. Igrali smo s 11 igrača, nije nas više bilo, dečki rade, na fakultetima su, mi jedva čekamo da završi prvenstvo– kratko je prokomentirao Franjo Mustapčić.

Pobjedili smo kod korektnog domaćina. Utakmica je bila korektna, poveli smo sa 1-0, domaćin dobio crveni karton što nam je olakšalo, poveli smo 2-0, domaćin zabio za 2-1, mi na 3-1 i tako je završilo– prokomentirao je trener Slavonije Bruno Ešegović.

NK SLAVONAC Gradište-NK BORINCI Jarmina 2:1 (Eraković, Adlešić)

Prvo poluvrijeme blaga dominacija, gosti zabijaju eurogol, onda slijedi 15 minuta gdje nas nije bilo. No zabili smo za 1-1 te isto eurogolom za 2-1. Gosti dobri, suđenje dobro, fina utakmica– izjavio je trener Dražen Ilić, Slavonac.

NK NOSTERIA Nuštar-NK BRŠADIN Bršadin 1:1 (Adžaga/Vajić)

Bili smo bolji cijelu utakmicu, jedan nesretan ubačaj za 1-1, čestitam im na neriješenom rezultatu– rekao je Damir Skoko, Nosteria.

Još jedna teška psihološka utakmica za nas, jer se borimo za opstanak, odigrali smo dobru utakmicu, na momente bilo je i padova i uspona. Suđenje korektno, ali moram pohvaliti našeg golmana koji nam je očuvao ovaj rezultat obranom penala u 90.minuti– izjavio je Branislav Mirković, Bršadin.

NK ZRINSKI Bošnjaci-ŠNK MLADOST Antin 1:0 (Naglić)

Jako teška utakmica, znali smo da će biti teško, protivnik dobar. Korektna utakmica s jedne i s druge strane, imali su svi svoje prilike, nas je sreća pomazila i jako važna tri boda-prokomentirao je kratko Drago Trojan, Zrinski.