Budućnost iz Gorjana zasjela na vrh, utakmica u Vrbici prekinuta

U Lapovcima su mreže mirovale sve do 61. minute kada Križanović Luka dovodi domaćina u vodstvo. Tako je bilo sve do 80. minute, da bi u razmaku od 5 minuta, pala čak četiri pogotka. Prvo je kapetan Mladosti Balabanić Marijan s dva gola donio veliku prednost domaćinu, ali se gosti s dva brza pogotka vraćaju u igru. Ipak, obrana Lapovčana izdržala je do kraja, te se s tri nova boda popela na šesto mjesto prvenstvene ljestvice.

Usprkos ranom vodstvu Vučevaca, Budućnost s tri pogotka ipak uspijeva pobijediti, te barem na kratko zauzeti čelnu poziciju. Dva je pogotka postigao mladi Pejić Jakov, dok mu se s jednim pridružio Majdenić Danijel. U Ivanovcima je jedan Aničića bio dovoljan za pobjedu Mladosti nad donedavnim županijskim drugoligašem, momčadi Rekorda iz Kondrića.
Derbi kola odigran je u Tomašancima gdje je perspektivni Dinamo dočekao iskusnu momčad Slavonca iz Preslatinaca. Gosti su prvi došli do prednosti golom Roka Gurdona, ali napadač Dinama Vinko Šušak postavlja konačnih 1:1. U Mrzoviću petarda, s pet su pogodaka domaći ispratili goste iz Đurđanaca. Po dva su pogotka postigli Marčičević Dino i Joskić Nikica.

U Vrbici-prekid. Momčad Zrinskog iz Drenja došla je u Vrbicu kao trenutno prvoplasirana, poveli su rano golom Ikića. Ipak, domaćini brzo odgovaraju golom Vranješevića, a u 25. minuti prekid. Domaći su negodovali nakon odluke suca Vukovića, koji je nakon dodijeljivanja crvenog kartona za start domaćem igraču, pokazao još dva isključujuća kartona domaćinima. Nakon te odluke, nogometaši Radnika su napustili teren, da bi sudac nedugo nakon toga, svirao kraj utakmice. Biti će zanimljivo kako će na kraju ova utakmica završiti.