/Budainka bolja od Bonka, Slobodnica nastavila niz GRANIČAR OSAM POGODAKA POSLJEDNJEM
slika4

Zanimljivo 18.kolo 2.žnl Centar u kojoj imamo četiri neriješena rezultata i derbi u Slavonskom Brodu. Budainka je nadigrala Bonk, nakon svega 30 minuta igre domaćini su imali prednost od 2:0, pogocima Josipa Furjanića i Tomislava Kljajića, Bonk u drugom poluvremenu dolazi do pogotka autogolom Kljajića, Josip Furjanić u 73.minuti rješava ime pobjednika. Zdenac protiv Podcrkavlja podijelio bodove, u Lužanima bez pogodaka, MV Croatia istim rezultatom protiv Posavca. Graničar s 8 pogodaka ispratio Mladost iz Malina. Slobodnica uvjerljiva protiv Slavonca (SK), zabijali su Toni Vinković, Silvio Velić i Ivo Karlović. Tomica protiv Slavonca iz Brodskog Stupnika neriješenim rezultatom, pogotke su postizali za domaće Matej Opačak, Marko Vrhovac, utakmici je stradao igrač Slavonca Stjepan Peić koji je slomio nogu te odmah prevezen u bolnicu u Slavonski Brod, ovim putem mu želimo brz oporavak.

18 06.04.2019 16:30 Budainka Kolonija – Bonk 3:1
18 07.04.2019 16:30 Zdenac – Podcrkavlje 0:0
18 07.04.2019 16:30 Svjetlost – Podvinje 0:0
18 07.04.2019 19:00 Posavac R – MV-Croatia 1976 0:0
18 07.04.2019 16:30 Tomica – Slavonac BS 2:2
18 07.04.2019 16:30 Graničar K – Mladost M 8:0
18 07.04.2019 16:30 Slobodnica – Slavonac SK 3:0