/BSK pobjedom nad Slavonijom preuzeo vrh Treće HNL istok ORIOLIK IZ IVANKOVA ODNIO BODOVE U ORIOVAC
bsk bb fb

Odigrane su dvije posljednje utakmice petoga kola Treće HNL istok u kojima su do tri boda stigli igrači iz Bijelog Brda i Oriovca.

0:1

Teška utakmica u kojoj smo dobili gol u prvoj minuti krivim ispucavanjem vratara, ali smo se brzo digli, stvorili puno šansi i na kraju prvog dijela okrenuli rezultat. U drugom dijelu smo imali igrača više i umjesto da počnemo igrati bolje uvukao se nekakav strah gdje se gost dugim loptama našao u nekoliko jako dobrih prigoda uz neugodnog Podobnika koji je definitvno klasa. Utakmica vrlo zanimljiva i uzbudljiva sa sretnim epilogom za nas – rekao je trener BSK-a Davor Rupnik

Poveli smo u prvoj minuti nakon čega su domaći imali nekoliko odličnih prilika koje nisu zabili no zabili iz iz dvojbenog penala i općenito je bilo puno situacija na našu štetu u ovoj utakmici. U drugom dijelu smo dobili dva crvena kartona i unatoč tome smo imali nekoliko prigoda i zaslužili smo izjednačenje, kapa do poda mojim igračima – kazao je trener Slavonije Krešimir Brkić

1

Iskontrirali su nas, a posebno se osjetio izlazak Lučića zbog povrede. Griješili smo u predaji, gost ima brze igrače koji su nam stvarali probleme iz drugog plana. Izjednačili smo na 1:1 pa dobili gol glavom iz prekida, smanjili na 2:3, ali prekasno. Zaslužena pobjeda gostiju – izjavio je trener Bedema Bruno Buhač

Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri gdje se vidjelo da je kup utakmica protiv Lokomotive i Hajduka ostavila obostrano traga. U solidnoj igri rezultat je bio zadovoljavajući no nakon nekoliko propuštenih prigoda domaćin izjednačuje da bi u samom finišu utakmice postigli dva pogotka što je domaćin ponovo umanjio i zadnjih nekoliko minuta vršio pritisak prema našem golu,ali uspjeli smo se obraniti i zasluženo slaviti  – komentar je trenera Oriolika Braslava Ostojića