BSK ostavio bodove u Zaprešiću

Nisu nogometaši BSK-a uspjeli nastaviti pobjednički niz na gostovanju u Zaprešiću, Inter je slavio 2:1 pobjedu i time si praktično osigurao ostanak među drugoligašima.

INTER – BSK 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Dabro (3), 1:1 Marjanović (41′), 2:1 Miljanić (53′)

Sjajno su krenuli nogometaši BSK-a, već u trećoj minuti Marko Dabro se po 27. put upisao u strijelce ove sezone i donio početnu prednost momčadi iz Bijelog brda. Činilo se već da će gosti na odmor s golom prednosti, no u samoj završnici prvog poluvremena domaći preko mladog Saše Marjanovića ipak dolaze do poravnanja. Kako je u prvi dio dobro krenuo BSK, tako je u nastavak krenuo Inter i u 8. minuti preko Vice Miljanića dolaze do preokreta i vodstva koje su do kraja sačuvali.

Danas će na teren Cibalia i druga momčad Osijeka, a Nebeskoplavi mogu pobjedom nad Dragovoljcem vratiti neizvjesnost u borbu za naslov, ili porazom svjedočiti praktičnoj potvrdi naslova Zvonimira Šubarića i društva iz Sigeta koje bi u najmanju ruku imali 5 bodova prednosti dva kola prije kraja. Osječani pak mogu pomoći Dragovoljcu da ta titula ne bude praktična nego i matematička jer na Gradski vrt stiže Rudeš koji jedini može stići Dragovoljca a da je ishodio licencu za 1. HNL.