Brestovac pobjedom otvorio peto kolo Prve ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije

Prava se nogometna poslastica odigrala danas u Brestovcu kao početak petog kola Prve ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije.

NK Brestovac – NK BŠK Brezovac 2:0

U Brestovcu su se danas susrele dvije gotovo podjednake momčadi te odličnim akcijama začinile subotnje popodne. Na domaćem terenu, momčad trenera Jovanovića, ugostila je na otvorenju petog kola Prve ŽNL BBŽ – NK BŠK Brezovac. Prvo poluvrijeme prošlo je gotovo neopaženo te bez zgoditaka, ali u drugom su dijelu domaći igrači odlučili uzeti sva tri boda i zaključili utakmicu s 2:0. Za Brestovac je očito najbolji ovosezonski potez bio kada su u svoje redove doveli nevjerojatnog Mateja Štimca jer se ispostavilo da je on njihov ključni igrač. Tražila se prilika za gol punih 45 minuta prvog dijela, ali onda se ukazao Štimac te odličnom preciznošću zakucao prvi gol u 59. minuti igre. Nedugo zatim je i Mihael Štrajber iskoristio priliku pa zabio u 62. minuti te tako potvrdio pobjedu i nova tri boda na ukupnoj tablici.