/Bjelica s Dinamom bez poraza i u drugom susretu MODRI SU U IZRAELU ANULIRALI VODSTVO DOMAĆINA OD 2:0
dinamo hns

Nogometaši hrvatskog prvaka Dinama osigurali su svoje mjesto u trećem pretkolu Lige prvaka zahvaljujući neriješenom ishodu na gostovanju kod Hapoel Beer Sheve.

Nakon što je prva utakmica u Zagrebu završila pobjedom Modrih rezultatom 5:0, uzvrat u Izraelu započeo je vodstvom Hapoel Beer Sheve nakon samo 14 minuta igre – strijelac je bio Ogu.

Domaćin je na 2:0 povisio u 34. minuti autogolom Stojanovića, a Dinamo je sve dileme oko prolaska uklonio na početku drugog poluvremena.

Prvo je Budimir uspješno reagirao na Olmovo proigravanje, za smanjenje na 2:1, a samo pet minuta poslije Hajrović postavlja konačnih 2:2 na Budimirovu asistenciju.

U trećem će pretkolu hrvatski prvak igrati protiv pobjednika dvoboja Astane i Midtjyllanda, a Kazahstanci na uzvrat u Dansku – na rasporedu u srijedu – nose prednost 2:1.