Bizovčani spremni za kvalifikacije

Nogometaši BSK-a iz Bizovca uspješno su odradili i posljednje prvenstveno kolo te su pobjedom u Satnici pokazali da spremni čekaju kvalifikacije za popunu 1. ŽNL u kojima ih čeka Sloga iz Podgorača.
Satnica je pokušala naštetiti prvaku, povela je golom Ivana Baruna, no već do odmora gosti su bili u prednosti golovima Fabia Džeke i Nikole Blaževića. U nastavku je Bizovac golovima Ivana Pilja i Mateja Klasića pobjedu učinio i uvjerljivom te pun samopouzdanja čeka dvostruki okršaj sa Slogom.
U preostale dvije utakmice Lige za prvaka pobjede domaćina. Dubrava je bila bolja od Zelčina, a s dva gola se istaknuo Valentin Stanić. Po jednog su zabili Karlo Stanić i Domagoj Budimir, dok je za goste dvostruki strijelac bio Boris Đurakić. Doprvak iz Petrijevaca je sezonu završio teškim porazom u Tiborjancima. Već u prvoj minuti Patrik Jazvinšek je pogodio i najavio težak dan za Omladinac. Do odmora je već bilo 5:0, po dva su gola zabili Ivan Mandić i Karlo Šanjug. Ni u nastavku nije bilo puno bolje po Omladinac, najprije je Roberto Tomas pocrvenio, pa su Valentin Mirković i Sven Kopjar zabili po još jedan za velikih 7:0, a kakvu takvu utjehu po Petrijevčane izvukao je Matej Grizelj golom u 87. minuti.
U Ligi za ostanak podjela bodova u utakmicama koje su se igrale, ranije su na odmor otišli igrači Croatije koji su trebali igrati protiv imenjaka. U Ladimirevcima je 2:1 pobjedu slavio Hajdin u dramatičnoj završnici. Poveli su gosti iz Creta u 49. minuti preko Damira Leškovića, Slavonac se vratio zahvaljujući Dominiku Pisačiću, da bi Karlo Vincek u 88. minuti ipak donio sva tri boda Hajdinu. I u Samatovcima sva tri gola pala su u drugom poluvremenu, Dravu je u 50. minuti načeo Patrik Horvat, a odluka je pala sredinom poluvremena kada su u četiri minute zabijali Jakov Petrinac i Hrvoje Tomljenović.