Biramo najboljeg igrača drugog kola 2. NL

Nastavljamo s izborom najboljih pojedinaca 2. NL iz kola u kolo. Ovaj izbor provodimo u suradnji sa Facebook stranicom 2. NL, kod njih kao i na našoj stranici možete dati svoj glas svom favoritu, a na kraju zbrajamo glasove, dodjeljujemo zarađene bodove i formiramo ljestvicu najboljih iz kola u kolo. Ovo su kandidati za najboljeg igrača 2. kola:

Karlo Darojković – zabio je prekrasan pogodak “iz trka” za domaće slavlje Dugog Sela nad odličnom Opatijom. Osim toga tokom čitave utakmice je radio najviše problema gostima, svojom hitrinom je izludio protivnike i bio konstantna prijetnja po gostujući gol.

Mario Bačić – napadač koji je epitet igrača utakmice zaradio kao stoper. U prvom dijelu dobar na svojoj prirodnoj poziciji, u nastavku fantastičan, neprelazan kao stoper, pokupio je “bezbroj” lopti, zaustavio brojne napade i definitivno zaslužio epitet najboljeg u pobjedi Belišća nad njegovim bivšim klubom Marsonijom.

Toni Brezina – upisao je svoje ime i prezime u povijest Mladosti, u 31. minuti postao je prvi strijelac na novom stadionu u Ždralovima, a nakon toga je dodao i asistenciju za konačnih 2:0 protiv Međimurja.

Igor Lepinjica – njegov Jadran je osvojio samo bod protiv Bjelovara na svom terenu, no njegov pogodak i silni istrčani kilometri u sredini terena, puno odrađenog posla u oba pravca gurnuli su ga ka epitetu igrača utakmice.

Ivan Brdar – vratar Hrvaca je čuda radio na gostovanju kod Grobničana, 3-4 nevjerojatne obrane vrijedile su gostujućeg boda i definitivno vrlo uspješnog otvaranja nove sezone za Kovačevu momčad.

Nikola Marić – fantastičnu utakmicu odigrao je napadač Jadrana u Sesvetama. Da nije ništa drugo napravio osim fantastičnog pogotka škaricama za pobjedu 1:0 bilo bi dovoljno, a uz to Nikola je radio puno problema domaćinu, trkom je izmaltretirao domaću obranu, čuvao loptu, čekao suigrače, razigravao…

Matija Smrekar – impresivna partija Smrekara u sigurnoj 3:1 pobjedi Zagorca nad Osijekom. Najkraće je sažeti suhim brojkama, dva gola i asistencija. Mala škola nogometa za mlade Osječane!

Karlo Prpić Bosanac – Trnje je osvojilo svoj prvi bod i to na gostovanju kod Zrinskog, odličan je to rezultat za zagrebačku momčad, a u Pranjićevim redovima istaknuo se Karlo koji je odradio 90 minuta bez greške i bio najsigurnija gostujuća karika.