Biramo najboljeg igrača 28. kola Druge NL

U petak i subotu hrvatski su trećeligaši zaključili 28. kolo Druge NL, ma kako to paradoksalno zvučalo – tako je. Nedjelja je rezervirana za “online bitku” na Facebook stranici Sportala na kojoj biramo najboljeg igrača kola među osmorkom koja je obilježila svaku od utakmica.

Filip Šušković Jakopac – Kustošija je upisala važnu pobjedu u Dugom Selu, ovaj put u naslovnoj ulozi nije napadač nego branič, Filip je odradio sjajnu partiju, mreža je ostala netaknuta, a uz jedan gol to je bilo dovoljno za pobjedu.

Igor Lepinjica – majstor je stvarno prešao igricu, iz kola u kolo dominira, pa je tako bilo i protiv Belišća, u važnu pobjedu ugradio je dva gola i dosta nogometne magije.

Luka Kožić – potez kola, kakvu je samo golčinu zabio u Bjelovaru za vodstvo 0:1 Opatije koje se kasnije pretočilo u pobjedu. Sa više od 30 metara topovski je smjestio loptu u mrežu!

Josip Šoljić – kapetan je dovukao brod iz Sigeta u mirnu luku, dva ključna kola obilježio je kao najbolji pojedinac Dragovoljca, na gostovanju u Hrvacama je zabio, mreža je ostala netaknuta, teško da je mogao više i bolje.

Franko Bosančić – za njim je zaista velika sezona, u izostanku Pilčića protiv Radnika je nosio kapetansku traku i odradio partiju u skladu s tim, “pokidao” se za momčad, zabio za 1:0 s bijele točke…

Nikola Marić – još jednom čovjek odluke, zabio je jedini gol na gostovanju na Krku, Mladost je ovom pobjedom ostala živa u borbi za kvalifikacije, a Nikola uredno radi ono za što je i doveden na Brdo.

Zvonko Pamić – po tko zna koji put ove sezone se pokazalo da je Karlovac jedna ekipa s njim na terenu, a potpuno duga, osjetno lošija bez njega. I protiv Marsonije je bio razigran, bračni život ga nije izbacio iz ritma, a sve je začinio i vodećim golom s bijele točke.

Josip Kolar – Trnje je uhvatilo vrijedan bod u Pločama, Josip je gostima iz metropole donio prednost, no nije to bilo dovoljno i za slavlje Raićeve momčadi.

Trenutni poredak:

  1. Mihael Mladen (Radnik) – 42
  2. Igor Lepinjica (Poreč) – 31
  3. Jovan Motika (Bjelovar) – 26
  4. Selmir Mahmutović (Marsonia) – 24
  5. David Žabec (Mladost/Opatija) – 23
  6. Mate Ivetić (Poreč) – 22
  7. Zvonko Pamić (Karlovac) – 20
  8. Mateo Dunić (Radnik) – 20
  9. Luka Pisačić (Mladost) – 19
  10. Franko Bosančić (Grobničan) – 18
  11. Dražen Pilčić (Grobničan) – 17
  12. Marko Guja (Kustošija) – 17
  13. Zvonko Pamić (Karlovac) – 17
  14. Nikola Marić (Mladost) – 16
  15. Ivan Vargić (Krk) – 16
  16. Antonijo Ivandić (Marsonia) – 16
  17. Ajayi (Opatija) – 15
  18. Ivan Mihaljević (Kustošija) – 15
  19. Max Galić (Ploče) – 15
  20. Tomislav Turčin (Radnik) – 15
  21. Marino Bulat (Poreč) – 14
  22. Dino Curać (Grobničan) – 13
  23. Jozef Kuqi (Ploče) – 13
  24. Mateo Jakšić (Mladost) – 13
  25. Borna Kovačević (Grobničan) – 12
  26. Nikola Marić (Mladost) – 11
  27. Nino Stojanović (Bjelovar) – 11
  28. Dan Lugamdžija (Opatija) – 10
  29. Josip Topić (Mladost) – 10
  30. Sedin Ljuca (Hrvace) – 9
  31. Ivo Vukić (Radnik) – 9
  32. Denis Ceraj (Trnje) – 9
  33. Nikola Pervan (Krk) – 8
  34. Max Galić (Ploče) – 8
  35. Tomislav Gradenić (Radnik) – 8
  36. Renato Kauzlarić (HD) – 8
  37. Mateo Stanišić (Marsonia) – 8
  38. Karlo Bužanić (Trnje) – 8
  39. Patrick Almeida (Belišće) – 8
  40. Dominik Dubravac (Belišće) – 8
  41. Josip Barjašić (Dugo Selo) – 8
  42. Dino Curać (Grobničan) – 8
  43. Dario Ćato (Marsonia) – 8
  44. Marko Domović (Marsonia) – 8
  45. Josip Čikvar (Bjelovar) – 8
  46. Dino Bognar (Marsonia) – 8
  47. Frano Medić (Ploče) – 7
  48. Toni Botica (Hrvace) – 7
  49. Filip Crnolatac (Dugo Selo) – 7
  50. Josip Kolar (Trnje) – 7
  51. Joško Rendulić (HD) – 7
  52. Tomislav Valentić (Marsonia) – 7
  53. Toni Barišić (Bjelovar) – 7
  54. Gabrijel Iličević (Bjelovar) – 7
  55. Nikola Rodin (Ploče) – 7
  56. Allysson (Radnik) – 7
  57. Matej Sivrić (Marsonia) – 7
  58. Marko Žulj (Kustošija) – 7
  59. Matija Fintić (Dugo Selo) – 7
  60. Antonio Azinović (Mladost) – 7
  61. Frane Barbić (Bjelovar) – 7
  62. Jakov Delibegović (Krk) – 6
  63. Seth Amoateng (HD) – 6
  64. Ivano Čepo (Ploče) – 6
  65. Antonio Radonić (Ploče) – 6
  66. Stjepan Poljak (Belišće) – 6
  67. Karlo Milinović (Krk) – 6
  68. Karlo Darojković (Dugo Selo) – 6
  69. Dmytro Lopa (Mladost) – 6
  70. Oliver Sumić (Poreč) – 6
  71. Silvio Anočić (Belišće) – 6
  72. Slobodan Milanović (Marsonia) – 6
  73. Petar Radoš (Dugo Selo) – 6
  74. Josip Ivan Zorica (Kustošija) – 6
  75. Ivan Matiazh (Karlovac) – 5
  76. Ivan Al Tharwan (Poreč) – 5
  77. Ivan Lucić (Krk) – 5
  78. Dominik Šuart (Kustošija) – 5
  79. Filip Mendiković (Poreč) – 5
  80. Deni Kakša (Dugo Selo) – 5
  81. Nikola Čepo (Ploče) – 5
  82. Antonio Marić (Trnje) – 5
  83. Bohdan Mishenko (Radnik) – 5
  84. Baltazar Bogolin (Opatija) – 5
  85. Patrik Srzentić (Grobničan) – 4
  86. Marko Čovo (Hrvace) – 4
  87. Luka Botić (Hrvace) – 4
  88. Josip Mijatović (Bjelovar) – 4
  89. Bojan Knežević (Kustošija) – 4
  90. Kristijan Srbljanović (Mladost) – 4
  91. Mihael Mačković (Radnik) – 4
  92. Sejdin Ljuca (Hrvace) – 3
  93. Patrik Braun (Trnje) – 3
  94. Gordan Bunoza (Karlovac) – 3
  95. Goran Paracki (Karlovac)-  3
  96. Fran Petković (Kustošija) – 3
  97. Duje Ušalj (Grobničan) – 3
  98. Antonio Pejanović (Opatija) – 3
  99. Antonio Matić (Trnje) – 3
  100. Patrik Gujić (H. dragovoljac) – 3
  101. Lovro Stanić (Karlovac) – 3
  102. Josip Marinić (Dugo Selo) – 3
  103. Antun Marković (Karlovac) – 3
  104. Ivor Ribar (Karlovac) – 3
  105. Pjero Škarić (Hrvace) – 3
  106. Jabita Akinola (Grobničan) – 3
  107. Sven Opačić (H. dragovoljac) – 3
  108. Mateo Klenovšek (Krk) – 2
  109. Noa Marinčić (HD) – 2
  110. Goran Šujić (Ploče) – 2
  111. Val Bogolin (Opatija) – 2
  112. Cassama Mohamadou (Trnje) – 2
  113. Antonio Radonić (Ploče) – 2
  114. Filip Vajdovčić (Kustošija) – 2
  115. Marijan Jukičić (Opatija) – 2
  116. Domagoj Gracin (HD) – 2
  117. Josip Budimir (Karlovac) – 2
  118. Fran Petković (Kustošija) – 2
  119. Dino Dukađin (Krk)  -2
  120. Mateo Žgela (HD) – 2
  121. Bruno Čovo (Hrvace) – 1
  122. Ivan Graf (Opatija) – 1
  123. Luka Kosić (Krk) – 1
  124. Luka Šteko (Karlovac) – 1
  125. Mateo Furijan (Opatija) – 1
  126. Mateo Barać (Hrvace) – 1
  127. Maks Slunjski (D. Selo) – 1
  128. Josip Glavović (Hrvace) – 1
  129. Ivan Jagatić (Karlovac) – 1
  130. Leo Burul (Hrvace) – 1
  131. Ante Kozina (H. Dragovoljac) – 1
  132. Markelo Guevra (Kustošija) – 1
  133. Sanin Muminović (Krk) – 1
  134. Ivan Gilić Kuko (Hrvace) – 1
  135. Luka Marić (Opatija) – 1
  136. Ante Puljić (Kustošija) – 1
  137. Josip Šoljić (HD) – 1