Biramo igrača kola SuperSport Druge NL

U suradnji sa Facebook stranicom SuperSport Druga NL biramo najbolje pojedince svakog kola trećeg razreda HR nogometa, na redu je izbor najboljeg u netom odigranom desetom kolu:

Oglas

Jozef Kuqi – kapetanski je predvodio momčad na gostovanju kod favoriziranog Zrinskog, svojom energijom i kvalitetom nije dozvolio da momčad potone, a onda je sve to došlo na naplatu u završnim minutama kada su kreirali preokreti i možda i najveću senzaciju dosadašnjeg dijela sezone.

Oglas

Fran Petković – iako je Dugo Selo osvojilo samo domaći bod protiv Trnja, Fran se ispostavio junakom utakmice jer je njegov ulazak, energija, pritisak na gostujuću obranu i u konačnici pogodak bili ključni za osvajanje ovog boda.

Oglas

Vedran Radman – iako Porečani nisu odigrali nezaboravnu utakmicu, pobjeda nad Mladosti iznimno je bitna za njih, a Vedran je među svojim suigračima prezentirao najviše, odradio je sve povjerene zadatke u oba pravca, posebice u svom primarnom, defanzivnom čemu i svjedoči njihova netaknuta mreža.

Ivan Abramović – Sesvete su nastavile svoju pobjedničku seriju i na gostovanju kod Grobničana, s nova tri boda skočile su na drugo mjesto, a svojim golom to im je osigurao upravo Ivan.

Silvio Anočić – najbolji igrač Belišća još je jednom dokazao klasu, odigrao je sjajnu utakmicu u Krapini, sa svoja dva gola dva puta dovodio Crvene u vodstvo koje je na kraju postalo uvjerljiva 4:1 pobjeda.

Goodness Ajayi – gol i asistencija za pobjedu Opatije na Gradskom vrtu. Treba li više? Pokazao nespornu kvalitetu koju je pokazivao i na prvoligaškim terenima.

Robert Jandrek – igrač prvoligaških kapaciteta sigurno će biti ogromno pojačanje Hrvacama, pokazao je to i protiv Marsonije kojoj je isporučio dva komada.

Gabrijel Iličević – mladi vratar Bjelovara bio je prvo ime derbija vodećih momčadi lige, u 3-4 navrata sjajnim reakcijama zaustavljao gostujuće napade, sačuvao svoju mrežu i ostavio Jadran na dostižnoj bodovnoj razlici.

Trenutni poredak:

  1. Marić (Ploče) – 28
  2. Anočić (Belišće) – 20
  3. Mahmutović (Marsonia) – 20
  4. Pejić (Zrinski) – 13
  5. Lepinjica (Poreč) – 10
  6. Seok (Belišće) – 10
  7. Vrdoljak (Zrinski) – 10
  8. Zorica (Sesvete) – 8
  9. Ivandić (Osijek) – 8
  10. Petrović (Ploče) – 8
  11. Darojković (Dugo Selo) – 8
  12. Lišnić (Osijek) – 8
  13. Sumić (Poreč) – 8
  14. Jergović (Marsonia) – 8
  15. Tadić (Zrinski) – 7
  16. Bosančić (Grobničan) – 7
  17. Bačić (Belišće) – 7
  18. Smrekar (Zagorec) – 7
  19. Blatančić (Marsonia) – 7
  20. Tankosić (Osijek) – 7
  21. Ljubić (Hrvace) – 6
  22. Glavina (Bjelovar) – 6
  23. Starčić (Dugo Selo) – 6
  24. Jakšić (Mladost) – 6
  25. Raić (Ploče) – 5
  26. Brezina (Mladost) – 5
  27. Filipović (Dugo Selo) – 5
  28. Čepo (Ploče) – 5
  29. Opačić (Sesvete) – 5
  30. Vrdoljak (Zrinski) – 5
  31. Pavlić (Poreč) – 4
  32. Motika (Bjelovar) – 4
  33. Omerović (Osijek II) – 4
  34. Lepinjica (Poreč) – 4
  35. Jajalo (Mladost) – 4
  36. Banić (Trnje) – 4
  37. Maks Slunjski (Dugo Selo) – 4
  38. Ninčević (Trnje) – 4
  39. Pejanović (Opatija) – 4
  40. Bračević (Zagorec) – 3
  41. Milić (Zrinski) – 3
  42. Pranjić (Bjelovar) – 3
  43. Ceraj (Trnje) – 3
  44. Luetić (Hrvace) – 2
  45. Baraban (Mladost) – 2
  46. Kekez (Hrvace) – 2
  47. Brdar (Hrvace) – 2
  48. Marić (Trnje) – 2
  49. Abramović (Sesvete) – 2
  50. Vučković (Hrvace) – 2
  51. Topić (Sesvete) – 2
  52. Kalac (Međimurje) – 1
  53. Kegelj (Međimurje) – 1
  54. Prpić Bosanac (Trnje) – 1
  55. Pranjić (Bjelovar) – 1
  56. Vukasović (Sesvete) – 1
  57. Petrović (Sesvete) – 1
  58. Ajayi (Opatija) – 1