Bez pobjednika u Sibinju, Slobodnica slavila u Kuzmici

Odigrana su i posljednja dva susreta 18. kola MŽNL PŽ-SB te ja završen vrlo zanimljiv vikend, a u kojem smo mogli vidjeti sve što nogometni zaljubljenici vole: pregršt dobrih poteza, velik broj golova, ali i određene rezultati koji unose nered na prvenstvenoj ljestvici.

NK MLADOST SIBINJ 0:0 NK TOMISLAV (DA)

Vrlo tvrd dvoboj igrali su Mladost i Tomislav u Sibinju, a nakon 90 minuta mreže se nisu tresle te svaka momčad osvaja po bod.

Znalo se i prije utakmice kako je Mladost na domaćem terenu jedna jako neugodna momčad, spremna za oduzimanje bodova svakom favoritu. Tako je bilo i danas, a gosti iz Donjih Andrijevaca definitivno mogu biti nezadovoljniji ovim rezultatom jer su mogli smanjiti prednost vodećeg Svačića zbog njihova poraza jučer. U sljedećem kolu Mladosti u Sibinj dolazi Dinamo, a Tomislav dočekuje fenjeraša Budainku.

Trener Tomislava Damir Išasegi sigurno može žaliti zbog izgubljena dva boda, no već se okreće novim susretima:

Prvo poluvrijeme zbog vjetra i lošeg terena igra je bila obostrano rastrgana. Moram reći da nas je poremetila i ozljeda našeg napadača u 1. minuti utakmice. Drugo poluvrijeme smo bili bolja ekipa te smo bili bliže pobjedi, ali 3-4 izgledne prilike za gol nismo iskoristili tako da je utakmica završila bez golova. Čestitam mojoj ekipi na borbenosti i htijenju, posebno u drugom dijelu, a domaćinu želim sreću u narednim kolima.

NK DINAMO VIDOVCI 0:2 NK SLOBODNICA

Nogometaši Dinama su u Kuzmici ugostili Slobodnicu, a nakon 90 zanimljivih minuta slavili su gosti 0:2 (0:2).

Samo pola sata bilo je dovoljno gostima da riješe pitanje pobjednika dvama pogocima u prvom poluvremenu. Mrežu oslabljenih domaćina načeo je Tomislav Bazina već u 11. minuti, a konačnih 0:2 postavlja Silvio Velić iz kaznenog udarca u 36. minuti susreta. U sljedećem kolu Dinamo ide Mladosti u Sibinj, a Slobodnica gostuje u Sikirevcima.

Već nekoliko kola Dinamo je oslabljen neigranjem nekoliko standardnih prvotimaca, a trener Podoljak to shvaća te se nada boljim vremenima u posljednjih nekoliko kola:

Nema se puno toga za reći, dali smo koliko smo mogli. Golove smo dobili zbog grešaka, a prema naprijed nismo bili dovoljno opasni. Nismo kompletni, velik broj igrača nije na raspolaganju pa moramo čekati da sve dođe na svoje mjesto za neki bolji rezultat. Gostima čestitam na pobjedi, a mojim igračima na pristupu i zalaganju.