Belišću na putu prema Drugoj HNL stoji još samo Jarun

Nogometaši Belišća su doznali ime suparnika koji će im u završnih 90 minuta stajati na putu prema Drugoj HNL. Ključna utakmica za prvaka Treće HNL istok, ali i one koji su vezani za plasman Belišća u Drugu HNL te će zdušno navijati za Crvene protiv suparnika iz Zagreba. Naime, u polufinalnom kvalifikacijskom dvoboju za popunu Druge lige odigranom u Bjelovaru nogometaši Jaruna su s 1:0 svladali Mladost iz Ždralova i tako se na korak približili svom cilju.

Finalni i konačni susret će se odigrati na stadionu Kustošije gdje će 26. lipnja, Jarun i Belišće u zadnjih 90 minuta odlučiti tko će popuniti posljednje prazno mjesto trenutačno u drugoligaškom okruženju, a naravno da nije isključen niti produženi meč u slučaju neodlučenog ishoda. Momčad iz Zagreba se u finale provukla zahvaljujući samo jednom pogotku u završnici susreta kada je pobjedu protiv Mladosti osigurao Matej Vragolović pogotkom glavom u 84. minuti.

Mladost Ždralovi – Jarun 0:1 (Vragolović 84.)