Bedem i Slavonija podijelili bodove u Ivankovu

Na premijeri nove sezone Treće HNL na Gracu su se sastali Bedem i gost iz Požege te na koncu razdijelili bodove pogotkom Koledića u nadoknadi vremena.

Ivankovo: Stadion “Grac”

Gledatelja:150

Suci: Branimir Vukoje 6 Pomoćnici: Knežević i Babić 4.sudac: nema Delegat:Antun Burilo-Osijek.

Strijelci: 0:1 M.Peharda u 11.min. i 1:1 Koledić u 90+2 min.

NK BEDEM IVANKOVO: Čučković7,5 Smolčić 7 Borko 7 Validžić 7 Leko 6,5 Vaslovik 6,5 (od 57.min. Pintarić 7) Bagarić 7 Koledić 7,5 Janović 7 Gazić 6,5 (od 57.min. Sambol 7,5) i Lovrić 7. Trener: Mirko Godanj 7.

NK SLAVONIJA POŽEGA: Majetić 7,5 Milobara 7 (od 43.min.Martinović 7) I.Antunović 7 (od 30.min.K.Antunović  7 od 90+1 min. Mršić -)Plešić 7 Marčetić 7 Bognar 7 M.Peharda 7,5 (od 90+1  min.Janček -) I.Peharda 6,5 Šubara 6,5 (od 46.min.Solić 7)Šipura 7 i Božić 7. Trener: Dalibor Bognar 7.

Bivši igrač Bedema Dragan Jurić Tale preminuo je u 49.godine pa je tim povodom prije utakmice održan minut šutnje.Igrala se 11.minuta i Slavonija je povela golom M.Peharde koji je odmjerenim i preciznim udarcem sa 17 metara doveo goste iz Požege u vodstvo i rezultat prvog poluvremena od 0:1,mada je Bedem u tom periodu napadao i stvarao neke prilike i šanse, ali je bio neučinkovit.U nastavku  umjesto da nastave istim tempom to je radila Slavonija koje je redom promašivala 4 četiri  i to Solić u 52. minuti glavom s  peterca,pa M.Peharda u 63 sa 14 metara,onda K.Antunović u 65. minuti pucajući pored gola i onda Bognar u 66. minuti puca preko gola i na kraju K.Antunović  pucajući izbliza.

Sve te opasnosti  koje su išle u okvir gola spriječio je mladi i  200 cm visoki vratar domaćih Čučković. Potom Bedem stupa u akciju i stvara veliki pritisak na gostujući gol, a gosti se panično brane i uspijevaju sve do sudačke nadoknade tj .do 90+2 minuti kada lopta dolazi do Koledića na nekih 11,12 metara koji rezantnim i prizemnim udarcem uspijeva poravnat i donijeti Ivankovčanima jedan bod i postaviti konačnih 1:1 kao najrealniji ishod ovog neizvjesnog susreta. U narednom kolu Pleterničani dolaze na noge Bedemu u Ivankovo.