ASK krenuo sedmicom, Graničar jedini s dvije pobjede

Graničar je nakon prva dva kola jedini na učinku od najvećih 6 bodova no u priču se nešto kasnije uključio ASK koji je probio led sedmicom pa je i on također na maksimalnom učinku. Graničar je prvu poziciju zaslužio u zanimljivom susretu u kojemu je čak tri puta dolazio u vodstvo, gost se dva puta vratio, treći puta nije uspio. Prva dva vodstva je donio odlični Ivan Dikanović, a konačni trijumf Josip Mršić. Gaj je u Andrijevcima poveo no Matej Lasić s dva pogotka preokreće rezultat i otvara goste koji su do kraja uspjeli postići jedan pogodak, domaćin čak pet od čega dva Stjepan Terzić.

Vatrogasac također nije okusio gorčinu poraza, a do prve pobjede je stigao u gostima kod Mladosti u Banovcima gdje je zapaženu rolu imao Silvio Marjanović s dva vezana pogotka koji su širom otvorili vrata ekipi Marka Vidakušića do novih bodova. Niti Slavonac nije pokleknuo u dva uvodna kola i također je stigao do prve pobjede u drugome, a ostvario ju je na svom terenu protiv gosta iz Jakačine Male. Mladost na početku igra vrlo dobro, a imala je bod u džepu do predzadnje minute. Domagoj Grgić je u samo dvije minute zabio dva pogotka , oba s 11 metara za prvu tricu svoje momčadi-

2 05.09.2021 17:00 Slavonski Kobaš NK Slavonac Slavonski Kobaš – NK Mladost Jakačina Mala 2:0
2 05.09.2021 17:00 Banovci NK Mladost 1977 – NK Vatrogasac (G) 1:3
2 05.09.2021 17:00 Stupnički Kuti NK Graničar Stupnički Kuti – NK Sloga Gromačnik 3:2
2 04.09.2021 17:00 Gornji Andrijevci NK ASK – NK Gaj (Z) 7:2