Asistencija Borne Barišića u pobjedi Rangersa

Hrvatski reprezentativci Borna Barišić i Antonio Mirko Čolak dali su veliki doprinos domaćoj pobjedi Rangersa i plasmanu u završno pretkolo Lige prvaka.

Škotska je momčad na svom terenu pokušala nadoknaditi zaostatak od dva pogotka iz prve utakmice: belgijski Union Saint Gilloise slavio je prije tjedan dana rezultatom 2:0.

Na isteku prvog poluvremena pogodio je Tavernier, a u 58. minuti ukupan je rezultat poravnao Antonio Mirko Čolak, glavom pospremivši odbijenu loptu u mrežu.

Pogodak vrijedan prolaska u play-off, za konačnih 3:0, postigao je Tillman desetak minuta prije kraja, nakon ubačaja Borne Barišića s lijeve strane.

Barišić je odigrao cijelu utakmicu, a Čolaka je u 80. minuti zamijenio Morelos. Rangersi će se za grupnu fazu Lige prvaka boriti protiv nizozemskog PSV-a.