/Argentincima bronca na Copa Americi BRAZIL I PERU VEČERAS U FINALU
argentina twiter

Argentincima bronca na Copa Americi BRAZIL I PERU VEČERAS U FINALU

Argentinci su uspjeli doći do trećeg mjesta na Copa Americi jer su u utakmici za broncu svladali Čileance s 2:1.

Aguero je bio strijelac vodećeg pogotka u 12.minuti, Dybala je u 22.minuti udvostručio vodstvo koje je umanjio Vidal u 59.minuti iz kaznenog udarca.

Messi i Medel su zbog koškanja u 37.minuti morali napustiti teren jer im je sudac De Vivar pokazao put prema svlačionici.

U finalu će večeras od 22 sata igrati Brazil i Peru, Brazil je veliki favorit što je pokazao slavivši u prvom susretu u skupini s 5:0 dok s druge strane Peruanci ne znaju za poraz u finalima Cope.