/Aktivirali su se i drugoligaši vukovarsko-srijemske županije VINKOVAČKA DRUGA ŽNL, MLADOST IZ PRIVLAKE I BORINCI USPJEŠNI NA GOSTOVANJIMA
borinci

Aktivirali su se drugolgaši vukovarsko-srijemske županije. Odigrane su utakmice prvog proljetnog kola u vinkovačkoj 2.ŽNL.

Mladost iz Privlake nastavlja s dobrim igrama i skupljanjem bodova. Ovoga puta u gostima su bili bolji od Šokadije u Starim Mikanovcima. Jedan pogodak Puškarića bio je dovoljan za pobjedu i očuvanje prednosti nad Borincima koji su također pobijedili na gostovanju i drže razmak kako prvenstvo ne bi prerano završilo. Hrvtski sokol i Đezelem su loše otvorili natjecanje razlika za najbližima je prevelika, samo je pitanje tko će od te dvije ekipe zauzeti posljednje mjesto, a tko pretposljednje.

Na utakmici Mladost Cerić-Borac Retkovci bilo je nazočno 50-tak gledatelja.Utakmicu je sudio Ante Kikić iz Starih Mikanovaca sa svojim pomoćnicima Damirom Jurčevićem iz Novih Mikanovaca i Markom Marunčekom iz Vinkovci. Borac je poveo u 7. minuti preko Mislava Lovrića koji je pucao sa 20-tak metara i lopta je dodirnula jednog obrambenog igrača obrane domaćih i prevarila vratara Huseljića i ušla ispod grede u gol. Mladost iz Cerića je poravnala u 65. minuti preko Josipa Sučića koji glavom sa 7 metara pogađa mrežu gostiju i postavlja konačnih i najrealnijih 1:1.

Mladost Cerić:Huseljić,Banožić,Bogdanović,Jakopiček,Dakić,Đijan,Akrap (od 72 min.Štivić)Sučić,Dokić (od 82.min.Zovko)Marinčić i Kopić.Trener  Ivan Živaljić

Borac Retkovci: K.Lovač,I.D.Lovač (od76 min.Zetović)Prljević (od 67 min.Stojanović), Rukavina, M.M.Lovrić, Pokrovac, M.Lovrić (od 70 min.Filipov),Haluška,Živković (od 90 min.Barić), Perak i Parmaković (od 81.min Perković) .Trener  Mario Rončević

NK Meteor Slakovci vs Nk Sloga Novi Mikanovci 1:0
Tvrda utakmica na terenu u Slakovcima s uvijek neugodnim protivnicima. Novi Mikanovci su prijetili i trudili se ne bi li postigli pogodak cijelu utakmicu i nisu odustajali do zadnje minute. Meteor je pobjedu odnio pogotkom u 90. minuti kada je Tomislav Đukić rukom iz auta bacio loptu u 5-erac gostiju gdje se najbolje snalazi Lazanin koji vara svog čuvara i gura loptu kroz noge vrataru gostiju za veliku pobjedu domaćeg kluba.

Nastavak proljetnog dijela prvenstva vrlo pozitivan za  seniore Borinaca. Od proljetnog dijela natjecanja vodi ih trener Mihin, s pomoćnikom Babićem ,koji su pobjedom protiv Vinkovaca (0:2) potvrdili svoju kvalitetu. Prve seniorske minute upisali su čak i kadeti. Strijelci za Borince : I.Petrovečki i M.Smetiško.