4. NL BJ-KC-VT: Podjela bodova u Imbriovcu u zaostalom susretu trećeg kola

U Imbriovcu je odigran zaostali susret trećeg kola 4. NL BJ-KC-VT između domaćeg NK Borca i gostiju NK Čazme. Nakon 90 minuta domaćini i gosti su u zanimljivom susretu podijelili bodove s konačnih 1:1. Domaćini su na samom početku došli u vodstvo putem Babića, da bi sredinom drugog poluvremena konačnih 1:1 postavio Kirin. Bratstvo je tako došlo do devetog prvenstvenog boda, dok je gostima iz Čazme ovo ukupno drugi.

BORAC-ČAZMA 1:1

U utakmici koja je odgođena nakon iznenadne smrti vratara Čazme Danijela Koloveka, u zaostalom susretu trećeg kola snage su odmjerili u Imbriovcu domaći Borac i NK Čazma. Domaćin je uoči ovog susreta bio neporažen uz omjer dvije pobjede i dva neriješena ishoda s gol razlikom plus 7 uz samo jedan primljeni pogodak, dok su gosti iz Čazme u susret sa učinkom od jednog boda iz četiri susreta kojeg su osvojili u domaćem srazu za Slatinom.

Već u drugoj minuti domaćini su pred 100-tinjak gledatelja u Imbriovcu došli u vodstvo pogotkom Mihaela Babića te se taj rezultat održao i do poluvremena. Gosti su izjednačili preko Daria Kirina u 66. minuti susreta, što je tek drugi primljeni pogodak Borca ove sezone. Do kraja susreta mreže se nisu tresle te je susret završio podjelom bodova 1:1. Borac je ovim bodom stigao do devetog prvenstvenog boda, dok je Čazmi ovo prvi gostujući a ukupno drugi prvenstveni bod.

“Danas smo podbacili kao ekipa neki su se umislili neki uvjredili pojedinci presebični. Jednostavno nismo djelovali kao ozbiljna ekipa! Tako da se moramo zamisliti koliko svojim pristupom zalaganjem i ponašanjem vraćamo klubu. Čestitke ekipi Čazme na zasluženo osvojenom bodu, da su uzeli sva tri ne bi bilo nezasluženo. Ako ne pokažemo zajedništvo imat ćemo ozbiljnih problema. -“ komentirao je za Sportalo trener Borca Zlatko Andrašić.