4. NL BJ-KC-VT – Pobjede Slatine, Borca i Podravca

Kompletirano je 8. kolo 4. NL BJ-KC-VT u kojem su Slatina i Podravac na gostujućem terenu uzeli 3 boda, dok je Borac bio uspješan domaćin.

NK MLADOST KLOŠTAR – NK SLATINA 0:2

Slatina je u gostima uzela 3 vrlo važna boda. Gosti su odigrali pravu prvenstvenu utakmicu u kojoj su dali sve od sebe. Zabili su gol u najbolje vrijeme, pred sami kraj poluvremena. U nastavku Mladosti se vraća nada u pobjedu nakon crvenog kartona gostujućeg igrača, no taj incident nije poremetio koncept Krsnikove igre. Naprotiv, Slatina dolazi do drugog pogotka i rješava pitanje pobjednika.

Vrlo borbena utakmica sa puno trke i duela, kontrolirali smo utakmicu i poveli pred kraj prvog dijela. Od 60. minute ostali smo s igračem manje(isključenje). Postižemo pogodak za 2:0, te smo imali još 2-3 prilike. Pametnom i mirnom igrom privodimo utakmicu kraju. Velike čestitke mojim igračima na fantastičnoj trci, borbenosti i sto su pokazali gard pobjednika. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj utakmici. – rekao je Darko Krsnik.

NK GRANIČAR (L) – NK PODRAVAC 1:4

Graničar i Podravac odigrali su derbi začelja u kojem su gosti deklasirali domaćina. Utakmica je bila riješena već u prvih pola sata igre kada je Podravac vodio sa tri pogotka prednosti. U nastavku obje ekipe postigle su po još jedan zgoditak što nije mijenjalo smjer utakmice.

NK BORAC – NK FERDINANDOVAC 3:0

Fantastičnu utakmicu su odigrali igrači Borca. Od prve do posljednje minute domaći su bili bolja ekipa, a svoju dobru igru u prvom poluvremenu okrunili su sa 2 pogotka u mreži Peršića. U nastavku su taj posao završili pogotkom Grubešića čime su si zaslužili nova 3 boda i produbili krizu u redovima Ferdinandovca.