4.NL BJ-KC-VT: Mladost sigurna na domaćem terenu, Dinamo osigurao ulazak u viši rang, Kunovec zasjeo na 3. mjesto

Kompletirano je 25. kolo 4. NL BJ-KC-VT. Tehničar je otputovao rasterećen, a Sloga nije uspjela doći do izjednačenja nakon pogotka Zebeca. Kunovec je osvojio vrlo važne bodove.

MLADOST(KP) – SLOGA(Z) 3:1

Mladost se ovom pobjedom približila Slogi na 2 boda zaostatka. Dylan Djedor i Erik Milošević postigli su golove u 5. i 14. minuti te doveli svoju ekipu u vodstvo od 2:0. Danijel Zebec u 30. minuti smanjuje vodstvo, i sa 2:1 se odlazi na odmor. U 50. minuti konačni rezultat postavlja Milošević svojim drugim pogotkom.

Čestitam dečkima na pobjedi! Još jednom smo pokazali karakter i srce na terenu. Nakon maestralnog početka i dva pogotka koje su postigli Erik Milošević i Dylan, primili smo gol, ali nismo pokleknuli. U drugom poluvremenu zabili smo odlučujući pogodak za 3-1 koji je postigao Erik Milošević. Također bih htio čestitati Dylanu koji je prošao 6 igrača i zabio prekrasan gol koji se rijetko viđa na našim terenima. Još jednom čestitke mojim dečkima i također gostima koji su odigrali fer i korektnu utakmicu. – prokomentirao je trener Mladosti, Goran Bosilkovski.

BRATSTVO(K) – MLADOST(M) 4:1

Bratstvo je ovom vrlo važnom pobjedom zasjelo na 3. mjesto na tablici. Golove za Bratstvo postigli su Mato Grgić, Matej Patrun, Vid Bartolić i Antonio Mišura, dok je počasni pogodak za Mladost postigao Nikola Tuba.

Zaslužena pobjeda domaćina. Oni su svoje prilike pretvarali u golove, a mi svoje nismo. Ostaje dojam da smo prelako primali pogotke bez duela u skoku. – istaknuo je trener Mladosti, Martin Tuba.

DINAMO(P) – TEHNIČAR(C) 6:2

Dinamo je ovom pobjedom osigurao ulazak u 3. HNL Sjever.

Gosti su došli rasterećeni s osiguranim prvim mjestom i bez svoja četiri standardna igrača. Mi smo imali velikih problema jer nismo mogli računati na čak šest igrača. Ipak, danas nas je sreća pomazila jer smo iz sedam udaraca u okvir gola čak šest puta bili efikasni. Već u 3. minuti Đuričić krade loptu obrani i zabija za 1-0. U 15. minuti Senjan zabija za 2-0, a Đuričić u 34. minuti zabija za 3-0. Tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom dijelu gosti su bolje otvorili utakmicu, ali mi iz kontranapada povećavamo golom Senjana na 4-0 u 49. minuti. Već u 50. minuti gosti golom Balaška smanjuju na 4-1. U 59. minuti Dlesk zabija za 4-2. Ponovo iz kontre, Matej Bošnjak zabija za 5-2, a konačan rezultat već u 67. minuti postiže Vrbanić golom za 6-2. Do kraja utakmice gosti propuštaju postići još koji gol, ali prije svega zahvaljujući obranama naših golmana Markote i Vukelića, koji je ušao u 84. minuti. Ovom pobjedom osigurali smo ulazak u III-HNL Sjever i rasterećeni idemo Gariću u posljednjem kolu. Čestitke igračima na pobjedi i prikazanoj igri. – rekao je za Sportalo trener Dinama, Nikola Papac.

Došli smo odraditi utakmicu, osvojili smo prvenstvo, imali smo slobodan tjedan, gotovo je. Rezultat je u šestom planu. – izjavio je trener Tehničara, Kruno Lovrek.