4. NL BJ-KC-VT – Graničar Legrad slavio u derbiju začelja u Čazmi

U subotu su odigrana četiri susreta u 4. NL BJ-KC-VT u kojoj izdvajamo pobjedu Graničara protiv Čazme i Slatine koja je na svom terenu svladala Bratstvo.

NK TEHNIČAR – NK MLADOST MOLVE 1:0

Tehničar je na svome terenu nastavio svoj niz pobjeda, a ovoga puta nadigrali su Mladost Molve. Kao što rezultat sugerira, ovo je bila prava tvrda utakmica u kojoj su najsitniji detalji odlučivali. Čovjek odluke bio je Filip Štritar koji je u 31. minuti poentirao. U nastavku su domaćini imali prilike i povećati vodstvo, no rezultat se nije mijenjao.

Pružili smo dobar otpor domaćinu te držali utakmicu do zadnjeg trenutka u neizvjesnosti. Ekipa Tehničara zasluženo pobijedila premda ni mojoj ekipi ne mogu ništa prigovoriti jer smo dali zadnji atom snage, ali jednostavno nije išlo. – rekao je Siniša Buđa.

NK ČAZMA – NK GRANIČAR (L) 0:1

Čazma je na domaćem terenu izgubila od Graničara u derbiju začelja. Izrazito bitni bodovi za Graničar vraćaju ih u borbu za ostanak koji svi željno žele. Kao što se ovakve utakmice igraju, obje ekipe bacale su se na glavu i dale sve od sebe za pobjedu, međutim gosti su bili sretniji i spretniji. Strijelac jedinog pogotka u samom finišu susreta bio je Dominik Hontić koji se okitio titulom junaka susreta.

NK PODRAVAC – NK MLADOST KLOŠTAR 2:3

Najzanimljiviji susret dana bio je onaj između Podravca i Mladosti iz Kloštra. Gosti su od početka utakmice bili bolji protivnik i već u prvom dijelu vodili sa visokih 3:0. U nastavku susreta domaćin se budi i kreće igrati onako kako je trebao od prve minute te postižu dva pogotka, međutim to nije bilo dovoljno za uzeti bodove u ovoj utakmici.

NK SLATINA – NK BRATSTVO 1:0

Slatina i Bratstvo odigrali su pravu ligašku utakmicu. Premda su gosti bili dominantni prvo poluvrijeme, nisu uspjeli naplatiti svoju inicijativu pogotkom. U nastavku se domaćin budi te nakon prekida dolazi u vodstvo koje do kraja susreta nije ispuštao

Vrlo teška i zahtjevna utakmica protiv odlične ekipe iz Kunovca. Prvo poluvrijeme nismo bili na nivou ni trkački ni taktički, bez agresivnosti. Gosti su imali tri izrazite šanse, ali nisu pogodili. Drugo poluvrijeme podigli smo trku i agresivnost te uspjeli postići pogodak nakon udarca iz kuta. Sretno i spretno, ali slatka pobjeda. Čestitam svojim igračima na trudu i htijenju, a konačni ishod im je nagrada za ono sto su pružili na terenu. Još jednom vrlo teško izborena, ali slatka pobjeda. -izjavio je Darko Krsnik.

Dojmovi da smo nezapaženo izgubili. Gol smo dobili iz zaleđa. Suđenje je bilo loše, ali mi smo puno fulali. – izjava je Dejana Zrinskog.