4. NL BJ-KC-VT – Borac iznenadio Tehničar, Bilogora 91 porazila Dinamo

Zanimljiv nogometni vikend odigrao se na terenima u 4. NL BJ-KC-VT. Do velikih promjena na tablici nije došlo, ali dovoljno za to da se nitko još ne može opustiti.

Ferdinandovac je na domaćem terenu ostvario preko potrebnu pobjedu da izađe iz mini krize u koju je ušao, a u domaćim redovima najviše se istaknuo Joker sa klupe – Marko Podravec. Tehničar je upisao svoj prvi poraz ove sezone, a najzaslužniji za to su igrači Borca koji su u ovu utakmicu ušli hrabro i čvrsto te ih je božica Fortuna nagradila ovim rezultatom. Dinamo Predavac teško je poražen na svom terenu od izravnog konkurenta Bilogore. Gosti su u prvom dijelu došli do prednosti autogolom protivnika, da bi kasnije u utakmici kaznila svaku dekoncentraciju protivnika i zasluženo slavila. Čazma već dugo drži fenjer ove lige, a tako će ostati i ovo kolo. Gosti iz Molva minimalno su slavili golom Čižmešije. Podravac i Sloga Zdenci podijelili su bodove u vrlo izjednačenoj utakmici te su na taj način stabilizirali svoje mjesto na sredini tablice. Slatina nastavlja pružati odlične partije, a ovoga puta stradao je Graničar. Odlična igra Krsnikovih pulena rezultirala je sa čak 4 pogotka, a najviše se istaknuo Bubaš. Bratstvo je također na svom terenu uspjelo doći do pobjede premda su gosti iz Kloštra imali prednost na poluvremenu. U nastavku malobrojni domaćin okreće susret u svoju koristi i osvaja bitna 3 boda.

NK FERDINANDOVAC – NK GARIĆ 4:0

NK TEHNIČAR – NK BORAC 2:3

Danas smo se tražili 20 minuta, pomazila nas sreća. Domaćin je imao stativu kod vodstva 1:0, a nakon izjednačenja bili smo bolja ekipa i na kraju zasluženo slavili. Čestitke mojim dečkima na trudu i zalaganju za što su najbolje nagrađeni. – rekao je Zlatko Andrašić.

NK DINAMO PREDAVAC – NK BILOGORA 91 1:4

Znali smo kvalitete Bilogore i dobro smo otvorili utakmicu. U 2′ poslije korner Bošnjaka sa 12 metara volej Perčeca za malo preko gola. U 16′ Bošnjak prolazi i golmana a njegov šut sa crte netko izbija u polje. Utakmica se prelomila u 22′ kada Nreca loše reagira na visoku loptu te radi prekršaj za drugi žuti-crveni te ostajemo sa igračem manje. Da peh bude veći gosti u 30′ poslije kornera dolaze u vodstvo od 1-0 auto-golom. U 32′ Tomić sa 5 metara loše puca pored gola. U drugom dijelu idemo po izjednačenje ali gosti već u 48′ iz kontranapada vode 2-0. U 55′ ista situacija iz kontre 3-0. U 64′ Gavranović ruši Stanesa na 20 metara i dobiva crveni te je broj igrača izjednačen. Tek u 85′ sa 11-m Đuričić zabija za 1-3. Konačnih 4-1 u 89′ je i treća kontra gostiju realizirana golom. Zreba istači da smo igrali bez dva standardna igrača povrijeđenog Bošnjak Dominika i Kosa koji je odrađivao treći žuti. Trenutno smo 1 bod manje od plana. Preostala su još četiri kola i u igri je 12 bodova i idemo do kraja maksimalno osvojiti bodova koliko možemo. – ustanovili su u Dinamu.

NK ČAZMA – NK MALDOST MOLVE 0:1

NK PODRAVAC – NK SLOGA ZDENCI 2:2

NK SLATINA – NK GRANIČAR (L) 4:0

Zaslužena pobjeda iako smo na vodstvo čekali do 42 minute. Puno lijepih akcija, šuteva i gol prilika po kišovitom vremenu. Visoka razina trke i dominacija tijekom cijele utakmice. Mislim da su gledatelji mogli uživati u prikazanoj igri od naše strane. Zahvaljujem im na podršci unatoč lošem vremenu. Na kraju čestitke mojim igračima, a gostima na fer i korektnoj igri. – poručio je Darko Krsnik, trener Slatine.

NK BRATSTVO – NK MLADOST KLOŠTAR 2:1