3. ŽNL VŽ Bukovčan 27 jesenski prvak ludbreške skupine kolo prije pauze u prvenstvu

Iako varaždinski dio skupine ima za odigrati nekoliko kola više, onaj ludbreški je proteklog vikenda u svom predzadnjem jesenskom kolu dobio jesenskog prvaka. Bukovčan 27 sasvim je zasluženo slavio jer je u dosadašnjem dijelu sezone pokazao itekakvu dominaciju.

Skupina Ludbreg

NK STRUGA – NK BUKOVČAN 3:2

Prvi pratitelj Bukovčanu 27 nije uspio pobijediti svog protivnika i koliko-toliko jesenski dio održati neizvjesnim. Bukovčan je izgubio na gostovanju kod Struge i uz dva crvena kartona neće dobro pamtiti ovu utakmicu. Zoran Brlek je u 15. minuti susreta doveo goste u vodstvo. Struga je izjednačila u 35. preko Danijela Dubravca, a već tri minute kasnije i povela zgoditkom Davida Premca. Zoran Povijač u 69. minuti je poravnao rezultat, no to je ostala jedina pozitivna stvar Bukovčana u ostatku meča. U posljednjih 10 minuta utakmice su gosti ostali s dva igrača manje nakon što su izravne crvene kartone dobili Bruno Hlebar i Igor Meštrović. Domaćini su u drugoj minuti sudačke nadoknade stigli do pobjede drugim Premčevim golom.

ŠNK BUKOVČAN 27 – ŠNK GORA 6:0

Fantastična partija Bukovčana 27 i odlična potvrda dominantnosti ove momčadi te zasluženog slavlja kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva. Junak utakmice bio je Vanja Matotek koji je postigao čak pet od šest golova (28′, 56′, 60′, 65′, 68′). Preostali zgoditak djelo je Emanuela Matoteka i to u 90. minuti susreta.

Skupina Varaždin

NK VINDIJA – NK SRAČINEC 3:1

Sasvim očekivana pobjeda Vindije protiv predzadnje momčadi ove skupine. Na domaćem terenu utrpali su gostima tri gola za tri nova boda. Pogotke za Vindiju dali su Mihael Knezoci u drugoj, Valentino Brlečić u 76. i Miroslav Stolnik u 88. minuti. Jedini gol za Sračinec postigao je Leon Mihalinec u 59. minuti susreta.

NK BRATSTVO (OV) – NK OMLADINAC JURKETINAC 2:0

Prvi pratitelj Vindije slavio je na domaćem terenu i zadržao korak s liderom skupine. Aleksandar Ivančov u 38. minuti načeo je mrežu Omladinca. Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. Nakon odmora, u drugom poluvremenu smo morali čekati na golove do 82. minute. Tada je Sandi Martan precizno pogodio gostujući gol i donio potvrdu pobjede svoje momčadi.