3. MNL Gosti B skupine potopili domaćine, Dinamo primio 11 komada

Tijekom vikenda odigrane su utakmice šestog kola 3. Međimurske nogometne lige. Momčadi obje skupine odradile su hvale vrijedan posao te mirno dočekuju novo kolo te nove uspone i padove.

Skupina A

NK GRANIČAR NOVAKOVEC – NK TORPEDO KRIŽOVEC 3:2

Dosta teže od očekivanog je prvoplasirana momčad ove skupine stigla do pobjede na timom iz donjeg doma lige. Domaćin je poveo preko Antonija Drvoderića u 11. minuti. Isti je igrač pogodio i u 43., no dvije minute prije njegovog pogotka su gosti izjednačili preko Dragana Tuksara. U nastavku je Ivan Krznar u 53. povećao na 3:1 i mislilo se kako je to kraj meča. Međutim, u 71. Ivan Žužić smanjuje na samo jedan gol razlike, što se na kraju pokazalo kao krajnji rezultat. Domaćini su uspjeli izdržati nalete gosta i zasluženo slavili.

NK OTOK – NK NAPREDAK (GK) 5:1

Dvoboj začelja otišao je u ruke domaće momčadi nakon ove visoke pobjede. S ova tri boda se Otok malo odvojio od začelja i približio sredini tablice. Golove za Otočane su zabili Renato Tomašić i Erik Horvat po dva, dok je jedan dao Dejan Kočiš, i to iz kaznenog udarca. Jedini pogodak za Napredak postigao je Michael Jezernik u 47. minuti.

Skupina B

NK DINAMO ŽIŠKOVEC – NK BRATSTVO (P) 1:11

Kakva utakmica od strane Bratstva odigrana je u Žiškovcu! Čak 11 komada utrpali su domaćinu pred njihovim gledateljima. Ruku na srce, u korist im je definitivno išlo i rano isključenje Dinamovog igrača koji je dobio crveni karton u 14. minuti. Četiri pogotka za goste zabili su Bojan Novak (14′, 32′, 37′, 67) i Dario Balog (34′, 59′, 62′, 85′), dok su po jedan dodali Luka Potočnik (31′), Dino Ferlin (41′) i Jasmin Balog (90′). Jedini Dinamov pogodak stigao je u 24. minuti, a isti je djelo Davora Mesarića.

NK PARAG – NK DONJI KONCOVČAK 1:8

Prvoplasirana momčad lige pokazala je dominaciju protiv Paraga i zasluženo slavila. Četiri pogotka zabio je Leon Sakač (34′, 43′, 66′, 69′), dok su po dva dali Leonardo Živčec (25′, 44′) i Patrik Vršić (51′, 61′). Jedini gol za Parag dao je Vedran Oršoš u 40. minuti susreta. Domaćini su ostali s igračem manje u 85. minuti nakon što je Goran Oršoš isključen zbog psovanja suca.