3. MNL Fantastični Parag preokretom stigao do pobjede, Mura nastavlja trpati protivnike

Nikad manje uzbudljivo bilo je na travnjacima 3. Međimurske nogometne lige skupina A i B. Pregršt akcija i golova označili su praznik nogometa u najnižem rangu međimurskog nogometa.

Skupina A

NK JADRAN (Š) – NK NAPREDAK (GK) 7:0

Visoka pobjeda domaćina zakovala je goste na začelje prvenstvene ljestvice ove skupine. Jadran je u svakom pogledu igre bio bolja momčad, što je okrenuio s čak sedam pogodaka u mreži Napretka. Sandro Novak bio je dvostruki strijelac, dok su po jedan zabili Antonijo Fegeš, Boris Novak, Danijel Štampar, Dino Mićanović i Yushi Toshiyama.

NK BORAC (DH) – NK TORPEDO KRIŽOVEC 4:0

U Donjem Hrašćanu je domaći Borac uspješno torpedirao gostujući Torpedo natrag u Križovec. Iako je rezultat visok, prvo poluvrijeme je tek jedan gol vidjelo. I to odmah na početku utakmice u drugoj minuti kad je zabio Leonard Bistrović. Isti je igrač dao gol u drugom dijelu, točnije u 51. minuti. Na 3:0 povisio je Matej Pozderec u 61. minuti. Konačni rezultat od 4:0 je svojim trećim pogotkom postavio Bistrović.

Skupina B

NK MURA – NK DINAMO ŽIŠKOVEC 7:0

Sjajna partija Mure koja već treću utakmicu zaredom postiže barem sedam pogodaka. Već u prvom poluvremenu bilo je 5:0, a prvi gol zabio je Nikola Šoltić u 19. minuti utakmice. Marko Jurović je u 24. povisio na 2:0 iz kaznenog udarca i zatim je uslijedio jednominutni show Nenada Radikovića. On je u 32. i 33. minuti zabio dva pogotka i povećao prednost domaćina na četiri gola razlike. Peti pogodak na utakmici stigao je iz Šoltićevih nogu. U nastavku je Šoltić u 53. minuti došao do svog trećeg pogotka. Ivica Telebuh je postavio konačnih 7:0 u 76. minuti susreta.

NK BRATSTVO (P) – NK PARAG 2:4

Sjajna utakmica odigrana je u Preseki, a još bolje izdanje vidjeli smo kod Paraga. Domaćini su zabili u 21. i 50. minuti, a golove su dali Bojan Novak i Luka Potočnik. Tad se mislilo da će Bratstvo lagano pobijediti, no pred njima su stajali željni preokreta igrača Paraga i nepisano pravilo da je 2:0 najgori rezultat u nogometu. U samo 26 minuta gosti su uspjeli preokrenuti rezultat i odnijeti pobjedu. Prvo je u 60. minuti Dado Ignac zabio za 2:1, zatim je Vedran Oršoš u 76. izjednačio stvari na terenu. Tada je na scenu stupio Nedin Balog te u 79. i 86. minuti daje dva pogotka i donosi pobjedu svojoj momčadi.