3. HRL Sjever (Ž): Radnik uvjerljiv kod Đurđevca!

U 3. HRL Sjever za žene, u subotu je odigran susret između Đurđevca i Radnika gdje je uvjerljivo trijumfirao Radnik, dok će ogled drugog kola između Preloga i Ivaneca biti odigran u subotu, 4. 11.!

U dvoboju ekipa koje su u prvom kolu obilježile pobjede, Đurđevac je ugostio Radnik iz Križevaca, koji je zbog uvjerljivije pobjede u uvodnom kolu predvodio ljestvicu nakon prvog kola. Gosti su od samog početka susreta nametnuli svoj ritam igre te već u sedmoj minuti otišli na prednost od pet pogodaka. Do poluvremena ta je prednost narasla na visokih 8:22, tako da je u drugom poluvremenu bilo samo odrađivanje posla i za jedne i za druge za konačnih 18:36. Najefikasnija kod Đurđevca bila je Lana Ređep sa šest pogodaka, dok je najefikasniji pojedinac susreta bila gostujuća Hana Horvat s 12 zgoditaka.

Susret između ekipa koje su s porazom startale prvenstvo, Prelog će 4. 11. ugostiti ŠŽRK Ivanec.