/28.malonogometni turnir u Orahovici
mali nogomet

28.malonogometni turnir u Orahovici

Odigran je još jedan interesantan dan na turniru u skolopu 28.malonogometnog turnira u Orahovici.

Rezultati:

Ponedjeljak : 04.01.2016.
16,30 h U – 10
ŠN PAPUK : Caffe bar Centar 0 : 3
17,00 h U – 14
MNK Umjetna : ŠN FEŠK Zeba Holtz 0 : 4
17,30 h U – 14
Motičani : OPG Rukavina (2:0 p) 2 : 2
18,00 h Skupina A
Duhovi : MNK Apokalipsa (7:6 p) 1 : 1
18,40 h Mjesta-B
Dolci : Stara Jošava (2:0 p) 1 : 1
19,10 h Skupina B
Enigma : Legionari 0 : 6
19,50 h Skupina B
Čačinčani : Caffe bar Tomy i Ljuman (3:2 p) 1 : 1
20,30 h Skupina A
Pizza bar Jeronim : MNK Internacional 6 : 2
21,10 h Skupina A
Vallis Aurea : Džezeri (3:1 p) 1 : 1

Trenutne tablice po skupinama 28.MNT Zima 2015/16 Orahovica
U – 10 UT P N I G R Bod
01. Caffe bar Centar 3 3 0 0 7:1 9
04. NK Mladost 2 1 0 1 5:4 3
03. ŠN FEŠK Caffe bar Aloha 2 1 0 1 4:5 3
02. ŠN PAPUK 3 0 0 3 5:11 0

U – 12 UT P N I G R Bod
01. NK Mladost 2 1 1 0 2:0 4
02. ŠN PAPUK 2 1 0 1 1:2 3
03. ŠN FEŠK Klesarstvo Kljaić 2 0 1 1 0:1 1

U – 14 UT P N I G R Bod
01. ŠN FEŠK Zeba Holtz 4 3 0 1 13:6 9
02. OPG Rukavina 4 2 2 0 8:3 8
03. NK Mladost* 3 1 2 0 7:2 5
04. Motičani 4 1 1 2 5:14 4
05. MNK Umjetna 4 1 1 2 4:5 4
06. NK Sloga 3 0 0 3 1:6 0

Veterani UT P N I G R Bod
01. Najstariji veterani Papuka 2 2 0 0 3:1 6
02. Phoenix 2 1 0 1 2:1 3
03. Caffe bar Vertigo NK Papuk 2 0 0 2 1:4 0

Skupina mjesta A UT P N I G R Bod
01. Vertigo Orahovica * 3 2 1 0 7:2 7
02. Zdenci 2 1 1 0 3:0 4
03. Donja Pištana 2 0 1 1 2:5 1
04. Bukvik* 3 0 1 2 2:7 1

Skupina mjesta B UT P N I G R Bod
01. Feričanci 1 1 0 0 4:0 3
02. Dolci 2 0 2 0 2:2 2
03. Slatko janje Orahovica* 1 0 1 0 1:1 1
04. Stara Jošava 2 0 1 1 1:5 1

Skupina seniora A UT P N I G R Bod
01. Vallis Aurea 3 2 1 0 7:2 7
02. Pizza bar Jeronim 3 2 0 1 8:4 6
03. Džezeri 3 1 1 1 4:3 4
04. MNK Apokalipsa 3 1 1 1 3:6 4
05. Duhovi 3 0 2 1 1:2 2
06. MNK Internacional* 3 0 1 2 2:8 1

Skupina B UT P N I G R Bod
01. Legionari 2 2 0 0 8:1 6
02. Caffe bar Tomy i Ljuman 2 1 1 0 3:1 4
03. Enigma 2 1 0 1 3:7 3
04. BIT Computers 2 1 0 1 3:2 3
05. Čačinčani 2 0 1 1 2:3 1
06. Gusto gradnja 2 0 0 2 1:6 -1

Raspored za Utorak : 05.01.2016.
16,30 h U – 14 / NK Mladost : NK Sloga
17,00 h U – 12 / ŠN PAPUK : ŠN FEŠK Klesarstvo Kljaić
17,30 h Mjesta-A / Donja Pištana : Zdenci
18,00 h Mjesta-B / Feričanci : Slatko janje Orahovica
18,30 h Skupina B / Legionari : Gusto gradnja
19,10 h Skupina B / Caffe bar Tomy i Ljuman : Enigma
19,50 h Skupina B / BIT Computers : Čačinčani
20,30 h Skupina A / MNK Internacional : MNK Apokalipsa
21,10 h Skupina A / Đezeri : Duhovi
Srijeda : 06.01.2016.
16,30 h U – 10 / ŠN FEŠK CB Aloha : NK Mladost
17,00 h U – 14 / NK Sloga : Motičani
17,30 h U – 14 / ŠN FEŠK Zeba Holtz : NK Mladost
18,00 h Veterani / Phoenix : Najstariji veterani Papuka
18,30 h Skupina A / Pizza bar Jeronim : Vallis Aurea
19,10 h Skupina B / Gusto gradnja : Čačinčani
19,50 h Skupina B / Enigma : BIT Computers
20,30 h Skupina B / Legionari : Caffe bar Tomy i Ljuman
21,10 h Skupina A / MNK Apokalipsa : Džezeri
Četvrtak : 07.01.2016.
16,00 h U – 12 / NK Mladost : ŠN PAPUK
16,30 h U – 14 / OPG Rukavina : MNK Umjetna
17,00 h Mjesta-B / Slatko janje Orahovica : Stara Jošava
17,30 h Mjesta-B / Dolci : Feričanci
18,00 h Veterani / Najstariji veterani Papuka : Caffe bar Vertigo NK PAPUK
18,30 h Skupina A / Vallis Aurea : MNK Internacional
19,10 h Skupina B / Caffe bar Tomy i Ljuman : Gusto gradnje
19,50 h Skupina B / BIT Computers : Legionari
20,30 h Skupina B / Čačinčani : Enigma
21,10 h Skupina A / Pizza bar Jeronim : Duhovi

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana MŽNL. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.