2. ŽNL VŽ Napeto na vrhu, lideri sigurni

Varaždinskim nogometnim terenima proletjeli su nogometaši trećeg ranga nogometa. Na vrhu je situacija nepromijenjena – Slobodna i Radnički u mrtvoj su utrci za naslov jesenskog prvaka.

NK SLOBODA VARAŽDIN – ŠNK POLET MARTIJANEC 4:0

Rutinska pobjeda Slobode za nova tri boda i sigurno prvo mjesto. Marko Murselović zabio je za vodstvo u 40. minuti. U nastavku su domaćini prebacili u veću brzinu. Drugi gol zabio je Leon Podnar u 65. minuti. Luka Ožvald u 87. povisio je na 3:0, da bi Vili Vujović četiri minute kasnije dovršio posao.

ŠNK RADNIČKI – ŠNK POLJOPRIVREDNIK 1:0

Drugoplasirana momčad lige bez problema svladala je svog protivnika. Minimalan, ali zlata vrijedan rezultat donio je Radničkom velika tri boda. Jedini gol za pobjedu zabio je Matija Božek u 59. minuti.

ŠNK BUKOVČAN 27 – NK OBREŠ 0:1

Trećeplasirana momčad prvenstva također je došla do pobjede i tri velika boda kako bi održala korak s vodećima. Bukovčan je novim porazom još jednom dokazao da mu fali ono nešto što bi mu osiguralo mirno natjecanje s konkurentima. Jedini gol zabio je Matija Kristić u prvoj minuti utakmice.