2. ŽNL VŽ Dinamo Babinec pred ispadanjem, Trnje poraženo od Lepoglave

Dva kola prije kraja prvenstva prvak se već zna, no i dalje je situacija neizvjesna oko toga tko će ispasti.

NK LEPOGLAVA – NK TRNJE (T) 2:0

Sve je već odavno riješeno pa Trnju ovaj poraz nije teško pao. Stiven Očurščak u 16. minuti donio je domaćinu vodstvo. U 89. rezultat je postavljen na 2:0, a posao je dovršio Marko Žuliček.

ŠNK RADNIČKI – NK DINAMO BABINEC 3:1

Dinamo Babinec ovim se porazom još više udaljio od mjesta koje ga spašava od ispadanja. Vedran Hižak u 15. minuti doveo je Radnički u vodstvo. Petar Dobrotić u 27. izjednačio je rezultat. U 43. Mario Nikolić doveo je Radnički u novo vodstvo i rezultatom 2:1 otišlo se na odmor. U nastavku smo vidjeli samo jedan gol i to onaj u 55. minuti susreta kad je precizan bio Karlo Kutnjak.

NK PODRAVAC (Sv) – ŠNK POLET MARTIJANEC 0:2

Rutinska pobjeda Poleta na gostovanju kod Podravca. Ernest Horvat donio je vodstvo gostu u 11. minuti susreta. Dalibor Kelin dovršio je posao u prvoj minuti sudačke nadoknade na kraju poluvremena.