2. ŽNL VPŽ Zapad: Dravi derbi i jesenski naslov, Aršanj siguran!

Sa šest susreta jedanaestoga kola kompletiran je jesenski dio natjecanja 2. ŽNL VPŽ Zapad! U derbiju kola Drava iz Terezinog Polja osigurala je naslov jesenskog prvaka slavljem u direktnom okršaju sa Sokolom iz Milanovca slavivši s 3:0! Tako je nakon jedanaest kola Drava prva s 25 bodova koliko ima i Sokol, dok im je za petama Aršanj iz Sedlarice s bodom manje!

U dvoboju momčadi koje su uoči ovog kola obilježile pobjedničke nizove drugoplasirana Drava je s pet uzastopnih pobjeda u Terezinom Polju dočekala lidera ljestvice Sokol iz Milanovca koji je u susret ušao s tri uzastopne pobjede i 25 bodova na ljestvici. Pred oko 400 gledatelja u pobjedi NK Drave rezultatom 3:0 pogotke su postigli Dejan Mioljević u prvom te Mihael Taušan i Enio Klaus u drugom poluvremenu.

Uoči ovog kola trećeplasirani Aršanj s učinkom od sedam pobjeda i tri poraza nakon pobjede u posljednjem kolu nad Podravcem 4:1 dočekao je dvanaestu momčad prvenstva Podgorje koje je u susret ušlo s tri boda na ljestvici. Aršanj je došao do osme prvenstvene pobjede slavljem 1:5 u kojem je dva pogotka postigao Hrvoje Filipović, dok su po jedan kod gostiju postigli Sandi Ivanović, Matija Veličan i Lucijano Balija. Jedini pogodak kod Podgorja djelo je Josipa Špoljarića.

U susretu osmoplasirane i četvrtoplasirane momčadi prvenstva No Limit Tvin ugostio je Sveti Đurađ. Domaćin je u susret ušao s četrnaest bodova na ljestvici, dok je Sveti Đurađ u deset kola obilježio učinak od šest pobjeda, jednim remijem i tri poraza. Pred 100-tinjak gledatelja u jedinom subotnjem susretu pobjedu je odnio No Limit Tvin s minimalnih 1:0, a pogodak odluke postigao je Josip Điketa u 71. minuti susreta.

Mladost iz Vukosavljevice u susret jedanaestoga kola ušla je kao peta momčad ljestvice s osamnaest bodova a u goste im je stigla Bilogora 1947 koja je u susret došla s četrnaest bodova na ljestvici. Do visoke pobjede rezultatom 1:8 došli su gosti. Četiri pogotka za Bilogoru zabili su Michael Zorić i Stipo Djak, dok je jedini strijelac Mladosti bio Manuel Šelimber.

Šestoplasirana Croatia iz Grabrovnice s osvojenih šesnaest bodova na ljestvici ugostila je jedanaestoplasiranu Gradinu koja se s dvije uzastopne pobjede vratila u život. Croatia je došla do devetnaestog ovosezonskog boda slavljem 3:1 do kojih su ih doveli svojim pogotcima Josip Milaković u 27. , Josip Peterfi u 57. te  Luka Sabljić u 62. minuti, dok je jedini pogodak za Gradinu djelo Ante Gradinjana.

Jedanaestoplasirani Podravec iz Dinjevca sa sedam bodova u donjem dijelu ljestvice sastao se s NK Turnašicom koja je u deset odigranih kola skupila devet prvenstvenih bodova. Turnašica je gostujućim slavljem 0:4 zaključila jesenski dio prvenstva. S dva pogotka goste je predvodio Andrej Abramović. dok su po jedan pogodak za Turnašicu postigli Željko Kajić i Robert Veličan.