2. ŽNL Osijek: Elektra i dalje vodeća, gužva četvorke na dnu

Odigrane su utakmice 13. kola 2. ŽNL Osijek.

Elektra je pobijedila Gibarac 95 rezultatom 4:2. Golove za Elektru postigli su Kristijan Ognjenović u 32. i 51. minuti, Franjo Vranjković u 67. minuti te David Blagojević u 77. minuti. Golove za Gibarac postigli su Filip Stantić u 43. minuti i Tomislav Žebić u 89. minuti.

Brijest je pobijedio Klas rezultatom 1:0 golom Marina Kilića u 53. minuti.

Vitez ’92 je pobijedio Slavoniju Ivanovac rezultatom 1:0 golom Fran Jurkića u 63. minuti. Ovom se pobjedom Vitez bodovno izjednačio s Mursom i Slavonijom te sada te tri ekipe na začelju imaju 12 bodova.

U utakmici između Murse i BSK-a Beketinci, BSK je bio bolji i ostvario pobjedu rezultatom 5:2. Mihael Mihić je otvorio listu strijelaca za BSK Beketinci u 14. minuti. Ognjen Vojnović je donio nadu Mursi postigavši gol u 41. minuti. Zatim je Matej Brtan postigao hat-trick u 45., 60. i 63. minuti. Matko Knežević je smanjio razliku postigavši gol u 77. minuti. Ipak, Alen Liović je potvrdio pobjedu za BSK-a dodatnim golom u 86. minuti.

U susretu između LIV 1949 i Dunava, Dunav je izašao kao pobjednik s rezultatom 4:2 i tako došao do sedme pozicije s 13 bodova, dok posljednje tri ekipe imaju 12. Milan Marković je brzo doveo Dunav u vodstvo postigavši gol već u 7. minuti, dok je Matej Horvat udvostručio prednost Dunava u 23. minuti. Ivan Zavorski je smanjio zaostatak za LIV 1949 postigavši gol u 55. minuti, ali je Marijan Vuka ponovno proširio prednost Dunava postigavši gol u 60. minuti. Bruno Brlić je pokušao vratiti nadu LIV 1949 s golom u 67. minuti, ali je Milan Marković postigao svoj drugi gol u 77. minuti i osigurao pobjedu za Dunav.